Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nektek milyen kellemetl...

Lányok nektek milyen kellemetlen nő gyógyászati tapasztalaitok volt eddig?

Figyelt kérdés

#nők #orvos #nő gyógyászat
2021. jan. 7. 00:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Mind. Nem túl jó érzés mikor beled tolják azt a cart, kozben mondjak hogy lazítás, de ők a vilagert sem lassitananak, csak toljak es toljak.. A rakszuresrol nem is beszelve. Szerintem nekem az egesz mehszajamat leszoktak kaparni.
2021. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Egy volt, államaiban, ahol köszönés helyett ordított az orvos hogy hat ő engem nem akar ellátni de Jolvan legyen...visszakértem a beutalom majd azzal a lendülettel ki is fordultam a rendelobol. Azóta maganba járok és semmilyen kellemetlenséggel vagy fájdalommal nem jár és emberszámba is vesznek
2021. jan. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
6%

hát ha nem cserélgeted a partnereidet és a partnered sem cserélgette akkor akár 2-3 évente is elég egyszer elmenni

a méhnyakrák elsősorban attól van mert sokszor cserélgetik az emberek a partnereiket... pontosabban a férfi spermájában van bent de a partnercsere okozza ezt...

a legtöbbnek nagyon rossz a szűrés egyszerűen fájdalmas kellemetlen frusztráló és megalázó is tud lenni ahogy kettes írta

a lényeg a megfelelő párkapcsolat kialakítása valamint a higiénia szex előtt és után nagyba csökkenti a szükséges vizsgálatok számát...

2021. jan. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

3-as, legalabb ne hirdetned a hulyeseget, mert valaki meg el is hiszi. Az teny, hogy a suru partnercsere nem tesz jot, de sajnos nem csak ezen mulik.


Fontos a szures, jarjatok el evente lanyok, az a tuti.

2021. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
8%

4-es hülyeség? "ELSŐSORBAN attól van" sokkal többet közrejátszik mint a többi tényező!

aki nem dug össze vissza minden jött ment alakkal az nem is fogja elkapni ezt a vírust (persze sokan elkapják és észre sem veszik úgymond időben kezelik mert egy évben mennek 3x is)

valamint az mióta hülyeség hogy benne van a férfi spermában is a hpv vírus? kérdezz meg bármelyik nőgyógyászt!


lehet eljárni évente mindenkinek szíve jóga ha már volt szexuális kapcsolata mert előtte nem tudsz megfertőződni méhnyakrákkal...

de az is tény marad aki higiénikus nem cserélgeti a partnereit (a partnere sem cserélgette előtte a nőket) akkor a fertőződés szint szinte nulla lesz... (persze ha a közeli családban nem volt és nincs örökletes betegség...) valamint dohány illetve drogok sincsenek használva

2021. jan. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
14%

Angoloknál, hollandoknál 4-5 évente javasolt. Nálunk 3 év a hivatalos. Ez az évenkénti kicsit túl van tolva; csak akkor indokolt, ha magas a kockázat (családi háttér, rákmegelőző állapot). Más esetben csak a pénzt tolod az orvos zsebébe feleslegesen. A méhnyakrák 8-10 év alatt alakul ki.

Hármas nem írt hülyeséget.

2021. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Mind a ketten orbitális baromságot írtok. Adott egy daganat ami időben felfedezve, egy enyhe kellemetlenséggel járó vizsgálattal felderíthető, és utána 100 százalékban gyógyítható, amúgy viszont halális... És ti ezen vizsgálat ellen ágáltok...
2021. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
3%
Nem ágált senki; az évenkénti indokolatlan, a betegség kialakulásának lassúsága miatt. Ez nem jelenti azt, hogy nem mehetsz évente. Vagy fél évente.
2021. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

8-as, nem indokolatlan az evenkenti szures.

Kerlek, ezt ne nagyon hangoztasd senkinek, mert artalmas. A nok igy is nehezen veszik ra magukat a szuresre, nincs arra szukseg, hogy hamis albiztonsagot nyujtsunk azzal, hogy eleg csak 3-5 evente jarni, mert “tul van tolva”. Ezt ne.

Pont amiatt ilyen jol gyogyithato, mert a korai szakaszban jol felismerheto, kezelheto, de ha 3-5 evente jarsz szuresre, es attetek alakulnak mar ki a tobbi szervre is, mire eszreveszik es a kezelest elkezdik, akkor ott kb annyi is volt.

2021. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Jól van akkor te járj 5 évente kit érdekel a felelőtlenséged? :D De azért ezt ne nagyon hirdesd sehol hogy ilyen hülye vagy.


Nekem inkább vicces volt bár részben nekem volt kellemetlen.

Manuálisan vizsgált az orvos és eltalált egy olyan pontot ami fájt és reflexből összecsapódtak a lábaim és a fejét sikerült beszorítanom, még a szemüvege is majdnem leesett. De legalább jót röhögött az orvos. :D

2021. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!