Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása...

Fogamzásgátló elhagyása pattanások nélkül?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló nem igazán változtatott a bőröm állapotán, voltak és vannak is pattanásaim, de a nem vészes kategória. Tervezem elhagyni és ha bár ez nem fog befolyásolni, de kicsit megijeszt, hogy mindenhonnan azt hallom, milyen szörnyű módon tönkre teszi az emberek bőrét. Ezért teszem fel a kérdést, van aki mindenféle borzalom nélkül megúszta, vagy mindenféleképpen át kell esni ezen?

2021. jan. 8. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok nő csak nem emlékszik milyen volt az arca előtte. Én emlékszem. Foggátló mellett évekig szép arcom volt, persze valamennyi miteszerrel. Aztán ahogy elhagytam, visszatértek a hatalmas pattanások, és a RENGETEG miteszer. Rosszabb nekem nem lett mint előtte (ez egyébként ritka mellékhatása az elhagyásnak), viszont egyértelműen csúnyább lett a bőröm foggátló után, mint ahgy régen is kinéztem.

Ma már megint szedek fohamzásgatlót, és megint tűrhető az arcbőröm.

Szóval nem, nem mindenki lesz baromi pattanásos foggátló után. És akik azok lesznek, egyrészük azoknak előtte is az volt, csak már elfelejtette az akkori arcát. Nekem képeken HATALMAS a különbség aközött mikor szedem, meg mikor nem.

2021. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor abbahagytam az arcomon nem jöttek vissza de a hátam pattanásos lett.
2021. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!