Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok,de szivárog?!

Tampont használok,de szivárog?!

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el használni tampont,rendesen fel is nyomom,nem érzem.Csak az lenne a gond,hogy hiába van fent,mellette kifolyik.Mit csinálok rosszul?:/ Szűz vagyok,és O.B-val próbálkozom.

2021. jan. 8. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy picit rossz helyre nyomod? Nekem is volt, hogy tamponnál kifolyt, de megigazítottam, és akkor már jó volt.
2021. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy rossz helyre?😅
2021. jan. 8. 21:24
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Érzed amikor benned van?
2021. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egytálan nem,szóval szerintem eléggé bent van
2021. jan. 8. 22:48
 15/18 A kérdező kommentje:
*egyáltalán
2021. jan. 8. 22:48
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Az intim méreteid nem attól függenek, hogy szűz vagy e. Lány létedre ilyenekkel azért tisztában kellene lenned. Vagy mit gondoltál, hogy most össze van szűkölve a puncid, aztán majd ha valaki beteszi, akkor kitágulsz egy ötgyerekes anyuka méreteire? :'D
2021. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rosszul helyezted fel a tampont?

Velem is ez volt sokáig, a papíron lévő instrukció nem jött be. Mire 1 év után valahogy sikerült rájönnöm.

Szerintem a test felépítésétől, a belső szervek elhelyezkedésétől függ.

2021. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kis méretet használsz vagy nem jól teszed fel.


De ez olyan, hogy nekem pl hosszú évekig jó volt a tampon amit-amekkoát használtam, aztán egyszer már nem és mindig folyt mellette.

2021. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!