Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második ciklus alkalmával...

Második ciklus alkalmával használok intimkelyhet, mindkétszer bacterialis vaginosist kaptam. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még csak 2 ciklus alkalmával használtam az intim kelyhet, de mind 2 ciklus után BV-m lett. Tudtok esetleg tippeket, hogy ne alakuljon ki?

info: természetesen kiforraltam mind 2 ciklus használata előtt a kelyhet. Csere előtt és közben kb 4x mosok alaposan kezet. Cserekor szappanos meleg vízzel mosom el a kelyhet, utána bő vízzel leöblítem. Mindig figyelek, hogy ha leteszem valahova, akkor tiszta felületre tegyem (pl. Egy letépett kéztörlőre).



#menstruáció #intimkehely #kehely #Bacterialis vaginosis
2021. jan. 8. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kelyhet használsz?
2021. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van partnered,őt is kezelték? Lehet,hogy visszafertőzött.
2021. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szia! A dm-es t.o.c.c.-t
2021. jan. 8. 19:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte gondoltam :( sajnos én nagyon sok rosszat hallottam a dm-esről. Bár már az ára is gyanús. Nem vagyok biztos benne, hogy ez az oka, de sokan panaszkodnak rá.
2021. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es: van partnerem, de az első menstruáció elmúlt egyből megéreztem a fura szagot (megismertem, mert 1x antibiotikum után volt bv-m, nogyogyasz lactofeelt ajanlott), igy rogton mentem a patikába lactofeelert, es csak akkor voltunk kovetkezoleg egyutt, mikor letelt a 7 napos kúra és teljesen elmúlt.
2021. jan. 8. 20:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

De ebből nem derült ki az, hogy a párodnak van-e fertőzése, és hogy ő kezeli-e.

2021. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nincs semmi panasza sem tünete
2021. jan. 8. 20:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,hogy férfiaknál nem minden esetben van bármiféle tünet,de ők attól még fertőzhetnek.
2021. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8as!

Köszi a tippet!

Ez nem huvelygomba.

Utánaolvastam és doktor ismerőst megkérdeztem, mindkettő szerint a férfiakat nem szükséges kezelni (csak a partnereik kozott terjedhet), de tudomásom szerint nincs más partnere :D

2021. jan. 8. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindent jól csináltál. De lehet, hogy a szappant még elhagynám. (Ne legyen vegyszer, forró víz elég a fertőtlenítéshez)

Esetleg lecserélném a kelyhet megbízhatóbb márkára.

Illetve elképzelhető, hogy kell valami komolyabb kezelés. Ehhez meg orvoshoz kéne menni

2021. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!