Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen a menstruációm?...

Mitől ilyen a menstruációm? Normális?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rendes vérzés helyett, barnás(?), minimális vérzés, de nagyobb alvadt vér darabkák távoznak. Elegendő tisztasági betétet használnom. Mindig 2 havonta jön meg, de régebben normális volt a vérzés. Egyébként semmi különöset nem tapasztaltam, talán kicsit jobban fáj a hasam (régebben meg se éreztem). 8 hónapja van így a vérzés (4 alkalom). Először akkor, amikor 1 hétig kórházban voltam és alig ettem, de egyébként is eléggé stresszes vagyok a korona óta.

16/l



2021. jan. 10. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas és hány kg vagy? Mióta menstruálsz? Korábban rendszeres volt?
2021. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
170cm, 95kg. 12 éves korom óta, de sosem volt rendszeres. Annyi, hogy kb 2 éve 2 havonta jön meg, de azt pontosan.
2021. jan. 10. 22:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként a rendszertelenségre azt mondták az orvosok, hogy majd beáll.

Viszont ez fura, hogy az utóbbi időkben csak ilyen nagy darabkákban távozik, kevés vérrel. (régebben is voltak darabkák, de mellette vér is)

2021. jan. 10. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos? Endokrinológusnál vtál? Milyen vizsgálat volt?
2021. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, endokrinológusnál. Vérvizsgálat.
2021. jan. 10. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne elmenned orvoshoz, mivel már évek óta menstruálsz, már be kellett volna állnia szerintem.

De a stressz is fel tudja borítani a rendszert, illetve nem bántásból, de fogynod is kellene, a jelentés túlsúly se tesz jót a hormonháztartásnak.

2021. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz minden jó lesz
2021. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6os köszi, igen, tudom, hogy fogynom kell, sajnos egy betegség alatt meghíztam :/ de egyébként ameddig vékony voltam sem volt rendszeres. Orvoshoz nem szívesen megyek🥴

7es bár úgy lenne, de addig se volt jó

2021. jan. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!