Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy pont a fertôzése...

Létezik, hogy pont a fertôzések megelôzése céljából létrehozott hüvelykapszula okozza a fertôzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondoltam kipróbálom a canestflort, mert éreztem, hogy kicsit felborult a hüvelyflórám. Az a kapszula kegyetlen. Benedvesítés nélkül lehetetlen felhelyezni, benedvesítéssel meg még annál is nehezebb. Nagyon hamar megolvad, pedig fél perc különbségrôl van szó a nedvesítés és a célbaérés között.

Az elsô nap tök jól sokerült. Másnak nem jutott el a hüvelyem negyedéíg sem olyan hamar beragadt, de már kiszedni nem tudtam. A harmadik napon, a fele kilógott, a hüvelyembôl. Sajnos nem mentem el elôtte mosdóba és ez meghozta a vizelési ingert is. Elmentem és viszonylag nagy vér mennyiség mellett kiürûlt egy pillanat alatt. Ma kegyetlenül fájt a pisilés, nem csak ott ahol kijön, hanem végíg a hüvelyem felé.

Nem értem.

Már azon is elgondolkoztam, hogy lehet annyira lüke voltam, hogy véletlenül a hugycsövembe akartam felhelyezni, de ez lehetetlen. Azért ennyire béna nem lehetek én sem.

Valami nagyon nem oké...

Nem használom többet, arra jutottam.


Nektek mi a tapasztalotok a kapszulával?



2021. jan. 11. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem..

"Elmentem és viszonylag nagy vér mennyiség mellett kiürûlt egy pillanat alatt." - Menstruálsz?


Egyébként. Hogy vetted észre, hogy felborult a hüvelyflórád?

Miért volt szükség a kapszulára?

Szerintem simán okozhatja a tüneteidet a kapszula,főleg, ha előtte nem volt semmi bajod, csak te gondoltad azt.

Vagy épp nem az volt a bajod amit hittél.

Mellesleg egyáltalán nem értem, hogy doki nélkül miért kell ilyen vény nélkül kapható dolgokat használni..


Nekem 2x írt már fel doki hüvelykapszulát, kicsit kellemetlen a felhelyezése, de nem vészes.

Megnedvesíteni max az elejét szabad,mert ahogy írtad is, nagyon hamar elolvad, és akkor semmi értelme, hiszen nem ott oldódik fel ahol kellene.

2021. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom... Szerintem tök kicsi. Esetleg olyat keress hasonló hatóanyaggal ami krém állagú
2021. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon régen a Klion kapszulával jártam hasonlóan,mikor nem rendesen helyeztem fel,gondolom közben megsérült a hüvely fala és kicsit vérzett.

A fertőzéseket rendszeres tisztálkodással kell megelőzni,nem mindenféle vicekvacakkal. Nem arra céloztam,hogy nem teszed,de nagyon sokan használnak feleslegesen mindenféle szarokat.

Nekem stressz és hirtelen fogyás miatt hüvelygyulladásom lett,a nődoki a Lactofeel hüvelygélt javasolta. Recept nélkül kapható,és nekem használt,helyreállitja a hüvely PH értékét.

2021. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!