Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség utáni szőrösödés...

Terhesség utáni szőrösödés miatt ha nem tartja sokra a nőgyógyász és a hormonvizsgálat sem ír kirívó eltérést, hova menjek ezzel?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom akivel szülés után is megvagyok elégedve, ezzel a panaszommal nem foglalkozott. Harmadjára elrendelt egy drága teljes képes hormontesztet, menzesz alatt vettek vért.

Az óriási összeg ellenére kb 6-7 hormont néztek (többre számítottam a lapon kb mindenemről adatot 34 000ért), amit láttam az eeszt oldalán.. És semmi kirívó..

Nem foglalkozik ezzel én viszont eléggé el vagyok keseredve hogy gyantázáson túl olysn területekre is terjed szőrzet ahol pihének sem kellene lennie.

Bárkinek hasonló tapasztalata, megoldása van erre?



2021. jan. 12. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Endokrinológus szakorvoshoz kellene menni
2021. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!