Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felnőttként sok pattanásunk...

Ha felnőttként sok pattanásunk van, a nőgyógyász magától fog valamit javasolni rá? Beutal hormonvizsgálatra?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Fogamzásgátlót ajánlhat rá, de akár beutalót is adhat endokrinológiára.És persze megvizsgál, hátha nőgyógyászati probléma áll a háttérben.
2018. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arcápolási rutinod megvan? Reggel-este megtisztítod, hidratálod, hetente egyszer radírozod, “normálisan” eszel (zsírt-cukrot kerülöd) sminket keveset használsz és mindig lemosod, havi egyszer kozmetikusnál tisztító kezelést kérsz? Ha mindez megvan, csak akkor érdemes a belső okokra koncentrálni.
2018. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót fog adni rá. Én 26 éves leszek idén, aktív nemi életet élek, kedves első, de tele vagyok mindenhol nagy, gyulladt pattanásokkal.

Nálam a fogamzásgátló nem jött be, 3 fajtát szedtem, mindegyiktől fertőzéseim lettek. Sikerült évek múlva kiharcolni egy hormonvizsgálatot, az jött vissza, hogy tesztoszteron túltengésem van, elmentem egy endokrinológushoz, aki azt mondta, hogy nincs nekem semmi hormonális bajom, mert akkor kövér lennék, menjek haza aztán szedjem a fogamzásgátlót...

Jelenleg bőrgyógyász által írt antibiotikumot szedek, ez a legkisebb rossz a többi gyógyszer közül. Mondjuk ezt is szedtem már évekig, amint abbahagyom visszajönnek a pattanások 2-3 nap alatt.

2018. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor magától szóvá sem teszi, ha én nem mondom.
2018. ápr. 13. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót biztosan szóvá teszi, nekem is mondta, hogy szedjem csak, mert az kell nekem, hisz még olyan rövid ideje szedem (2 év), szedjem tovább, mert az jó. A hormon vizsgálatot nem hiszem, hogy szóvá fogja tenni, mikor én szóvá tettem ki volt akadva nagyon, vagy másfél évbe került, míg beutalt, mert hogy őt ezért meg fogják büntetni, mert nekem nem indokolt egy ilyen vizsgálat?!
2018. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!