Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baktérium van a vizeletben...

Baktérium van a vizeletben írt az urológus antibiotikumot nekem, de nem mondta, hogy a férjem kezelni kell akkor ő ezt nem kaphatja el?

Figyelt kérdés

#Antibiotikum, felfázás, baktérium,
2021. jan. 13. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem elkaphatja közösülés útján.De ez csak az én véleményem.Kérdezd meg az orvost vagy keress rá a neten
2021. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos tudja megmondani.Én csak egy laikus vagyok,mint azt jeleztem is
2021. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most néztem utána egy urológus szerint igenis rizikofaktornak számít a nemi élet.Ha óvszert használnak úgy nem.Google a jó barátom
2021. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Akkor kicsit alaposabban is utána olvashattál volna....

Rizikófaktor a nemi élet... A NŐNEK. Ugyanis a hólyaggyulladást bélbaktériumok okozzák, amik sokszor szex során kerülnek oda, mivel közel van a végbél a nők húgycsöve pedig rövid, könnyen feljutnak a baktériumok. Viszont a hólyaggyulladas esetén a baktériumok a HÓLYAGBAN és a vizeletben vannak, nem a hüvelyben.

A férfi nem kapja el, mivel egyrészt jó esetben a nő hüvelybe dugja a farkát, másrészt pedig marha hosszú a húgycsövük és eleve is tök ritka náluk emiatt a hólyaggyulladás.

2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem aztán teljesen mindegy.Én csak segíteni próbáltam :D
2021. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!