Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Klion-D 100 kúp jó bakteriál...

A Klion-D 100 kúp jó bakteriális fertőzésre is?

Figyelt kérdés

Visszatérő bakteriális vaginózisom van, annyi laborvizsgálat volt, hogy már általában betelefonálásra kapom a gyógyszert (általában macmirrort). Csak mivel ahova járok nőgyógyászhoz, nincs fix orvosom, az aktuális ügyeletes orvosnak megy a telefon. Most ezt írták fel, de a betegtájékoztatón az van írva, hogy gombára való.

Hívjak másik orvost?


2021. jan. 14. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, a metronitazol elvileg erős baktericid hatású. Ha ezt is tartalmazza, a betegtájékoztatóra miért csak a gombát említik?
2021. jan. 14. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó. Én is azt kaptam anno, azt hiszem 2x is. Nagyon hatásos volt.


Egyébként mitől tér vissza ennyiszer a fertőzés? Ennek érdemes lenne utánajárni szerintem, hogy mi okozza.

2021. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy ideig nem tudtunk rájönni. Mindent jól kimostam, használtam probiotikumos hüvelygélt és kúpot is.

Aztán most beugrott: A borotvámban beépített szappan van, így nem kell hab és zuhanyzóban lehet vele borotválkozni. Szerintem azért, mert ott lent is azt használom, és ugye nem szabadna szappanozni.

Most pár hónapig nyugalom volt, aztán egyszer csak visszajött. Most lecserélem a borotvámat, lássunk mi fog történni

2021. jan. 14. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled?
2023. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!