Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a fázós láb ellen?

Mit tegyek a fázós láb ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon fázós típus vagyok alapjáraton is, de télen ez hatványozódik. Ha sokat vagyok kint, akkor olyan szinten lefagy a lábfejem, talpam, hogy borzaszótan fáj. A lábujjaim is ledermednek, ilyenkor bizsereg is, menni alig bírok. Másnak ilyen problémája nincsen körülöttem. Amikor leveszem a cipőt ilyen eset után, olyan, mintha vizes lenne a zokni, mintha leizzadt volna a lábam és azért fázna ennyire durván. Nem tudom már melyik lenne a jobb, a több vastag zokni, vagy az egy normális vastagságú zokni, sehogy sem az igazi. Tavaly télen egyszer vettem a Decathlonban ilyen kis melegítő patront a lábamra, akkor jó volt, de luxus lenne állandóan ilyet használni, amikor hosszabb időt tartózkodok kint.

Nyáron ilyen jellegű problémám nincs. Akkor is általában hideg kezem-lábam amint kicsit hüsibb van, de nem fázik.


2021. jan. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is fázós a lábam, télen itthon azt a bolyhos vastag zoknit hordom, utcára meg bélelt cipőt, esetleg ahhoz is valami vastagabb zoknit, ha sokat leszek kint. Így már jó szokott lenni.
2021. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kenlord válasza:
Rossz a vérkeringésed. Nekem is rossz és nekem is vannak ilyen problémáim. Ez ellen nem nagyon lehet tenni semmit csak azt, hogy meleg cuccokat veszel és sokat mozogsz!
2021. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!