Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek trichomonas fertőzé...

Mit tegyek trichomonas fertőzés gyanúval?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, de a fent említett betegség tüneteit vélem felfedezni magamon egy jó ideje. Tudom, hogy ez alapból egy szexuális úton terjedő betegség, mégis ennek a tüneteit tudom beazonosítani magamon. Barátommal csak petting volt, így elkaphattam tőle bármit?

Nőgyógyásznál is voltam, de mivel szűz vagyok, értelemszerűen nem tudott megvizsgálni belülről. A tünetek alapján adott egy gyógyszert (Canesten kombi) ami nem használt semmit. Meg vagyok lőve és kétségbe vagyok esve. Más nőgyógyász sem tudna "belém nézni" és rendesen megvizsgálni. Mit tegyek?



2021. jan. 16. 22:11
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mik a tûneteid? Nagyobb a hûvelyvàladékod, milyen a szine, van e szaga, viszket is?
2021. jan. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes lenne egy gyermeknőgyőgyászhoz elmenned. Ő nem csak gyerekeket vizsgál, hanem felnőtt, de szűz nőket is. Nekik van olyan eszközük, amivel alaposan meg tudnak vizsgálni úgy, hogy közben nem sértik a szűzhártyát.

A trichomonast nem csak szexuális úton, hanem akár törülközőről, WC-ről is össze lehet szedni. Nem is használ rá a Canesten. Ha valóban trichomonas, akkor szájon át szedhető tablettát fogsz kapni, amit 5-7 napig kell szedni.

2021. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Igen, a hüvelyváladék több, sárgás-zöldes színű, van egy kis szaga de nem tudom behatárolni, hogy pontosan milyen,csak annyit tudok,hogy más,mint általában.


#2 Köszönöm a tanácsot!

2021. jan. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!