Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászt váltanátok?

Nőgyógyászt váltanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nem régóta járok új nőgyógyászhoz, és néha érdekes megjegyzéseket tesz. Pl múltkor vizsgálat közben mondta hogy itt lent minden rendben “sőt több mint rendben”, és ilyen furán mosolygott hozza... de ezt így elengedtem mert mindig stresszelek és bebeszélek dolgokat magamnak. Aztán mondta hogy látszik hogy edzek mert hogy milyen jó az alakom.. meg biztos sok a rajongóm mert nagyon rendben vagyok.. A szexuális életemről is kérdezett, hogy aktív-e, mondtam neki jelenleg nem, és tovább kérdezett hogy “hogyhogy” meg hogy lehet ez, hogy akkor biztos én vagyok jogosan válogatós... Csomószor méregetett is ezek mellett..

Alapból fiatal (30as), már ez is zavart amikor először mentem hozzá és akkor meg jöttek ezek a megjegyzések. Én reagálom ezt túl? Csak zárjam ki és ne foglalkozzak vele? Gondoltam rá hogy csak kedves akar lenni vagy oldani akarja a feszültséget de nem sikerült.


Köszi

23L



2021. jan. 17. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális.

Váltanék, ez alap dolog.

2021. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha rosszul érzed magad a társaságában, akkor válts. Ne minket kérdezz, hogy ez nekünk belefér-e.
2021. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Válts, és jelentsd az orvosi kamatánál, ez szexuális zaklatás
2021. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
wishful thinking... ;-))
2021. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor válts.Nem orvoshoz méltó viselkedés az biztos.Tetszel neki nyilván
2021. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz, akkor ez nagyon gáz, megengedhetetlen és ezt orvosként írom.
2021. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, engem zavar, csak kiváncsi voltam ki mit gondol mert tudom hogy engem már egy kisebb mennyiségű közvetlenség is zavar idegen férfiak részéről. Tudom hogy ez sem teljesen normális/jó, és pont ezért gondolkoztam hogy most vajon ezt tulreagalom-e. Ő már a sokadik nőgyógyászom és jó lenne már találni egy állandót, dehát úgy látom nem ő lesz az.
2021. jan. 17. 20:06
 8/11 A kérdező kommentje:

A hitetlenkedőknek írom, hogy természetesen nem kötelező elhinni, mindenki maga dönti el.

A leírtak igazak, és mellesleg különféle problémákkal küzdök, különböző traumákra visszavezethetően, ezek közül több a férfi nemmel kapcsolatos és talán ezért is érintett érzékenyen ez az incidens.

2021. jan. 17. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Na jó h bevallod...


Nem objektív módon tudod érzékelni a dolgokat, többet képzelsz mögé. Szimpla paranoia.

2021. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül amit leírtam megtörtént, mondta azokat a dolgokat, úgy, ahogy leírtam. Paranoia az lenne ha azt mondja legyen szép napom és én azt úgy értelmezem hogy rám hajtott.
2021. jan. 17. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!