Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek rák? Milyen vizsgál...

Petefészek rák? Milyen vizsgálattal derül ki?

Figyelt kérdés
Pcos -om van, és mióta diagnosztizalták a pcot, azóta sokat puffadok étkezések után, hasra hízok, emésztési zavarokat is észlelek, ebéd után sokszor rosszul vagyok. Tudom, hogy a pco tünete is a puffadás, de félek, lehet hogy petefészek rák tünete? Orvosnál voltam, csinált végbélen keresztül uh-t ahol, az átlagosnál jóval több cisztát látott. Petefészek rákot, hogyan diagnosztizálnak? Uh-n látható?

2021. jan. 17. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Huvelyi ultrahang. Azt latja az orvos, hogy valami van ott, de egy jo orvos ennel tobbet is, hogy nagy esellyel daganat.

Maganrendelesre mennek, mert az allami rendelesen barmi elofordulhat, es az ellenkezoje is.

2021. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
63%
Ez sok mindentől lehet, ne gondolj egyből a legrosszabbra. Szerintem inkább gasztrora menj, nekem ételallergiának hangzik inkább
2021. jan. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!