Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne így megoldani...

Hogyan lehetne így megoldani a betét cserélését?

Figyelt kérdés

Anyukám olyat vesz ami nem egyenként csomagolt, összehajtogatott hanem ez a nagy vastag régi fajta ami a legolcsóbb sajnos nekünk ilyenre telik.

Csakhogy ezt nem tudom berakni a zsebembe hanem vinnem kell mindig a táskát és ez nagyon ciki.

Így mindenki tudja miért megyek ki.


2021. jan. 24. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tedd el otthon külön zacsikba és úgy tedd zsebre vagy hordj övtasit tedd oda. Lehetne még praktikusan belső zsebet varrni egy két gatyóba és oda tenni
2021. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Előtte dugd be a nadrágod korcába vagy tedd be a pólód alá, zsebébe. Egyáltalán nem ciki:) a cikibb az lenne, ha véletlen véres lennél. Ne foglalkozz ezzel, nők vagyunk és ez a velejárója:D

Hidd el nekem cikibb volt az, amikor az osztálytársam előtt kiesett a tampon a kezemből ahogy épp zsebre akartam tenni és indultam ki a mosdóba😂

2021. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok.

Ilyenekre gondoltam


[link]

2021. jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ja és köszi a lepontozást...
2021. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Előtte dugd be a nadrágod korcába vagy tedd be a pólód alá, zsebébe. Egyáltalán nem ciki:)


ja, nem ciki, de azért dugja a pólójába...

2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a régi fajta? Nagy vatta darabot vesz vagy mi?
2021. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdemben le kell pontozni ugye?
2021. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!