Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kis szeméremajkamon fekete,...

A kis szeméremajkamon fekete, pattanás szerű dudor van. Mi lehet ez, forduljak-e orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

Volt már korábban is, hogy a szeméremajkaimon megjelentek kisebb-nagyobb pattanásszerű dudorok, de mindig elmúltak maguktól.

Néhány hete megjelent egy újabb, eleinte bőrszínű volt. Már vagy egy hete nem néztem rá, de ma ránéztem és egy fekete színű, nagyobb pattanás méretű dudorral van dolgom. Úgy látom, azért fekete, mert vér van benne.Nem tudom kinyomni, nem fáj, nem viszket, nem érzem. Nem a bőr felszínén van, hanem belül, tényleg mint egy pattanás. Rendszeresen borotválom a tájékot, 2 napja borotváltam utoljára, talán ez válthatta ki?

Forduljak vele orvoshoz mihamarabb, vagy várjak, hogy eltűnik-e?



2021. jan. 25. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Módosítom, ha hozzáérek, minimálisan fáj. Kis gombóc, borsó méretű.
2021. jan. 25. 00:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj, hülye vagyok, nem is a kis szeméremajkamon van hanem a külsőn:D bocsi, kicsit pánikolok...
2021. jan. 25. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet benőtt a szőröd :D
2021. jan. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menni. Várj pár napot vele
2021. jan. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell megijednem, mert olyanokat olvastam, rák lehet, vagy ciszta, bar nekem egyáltalán nem a bartholin mirigyemnél van a dudor?
2021. jan. 25. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a benőtt a szőr.Néha nagyon ritkán nekem is van ilyen és nem piszkálom.Magától elmúlik
2021. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Majd elmúlik, ne piszkáld. Ha kifakadna akkor kend tetran kenőccsel.
2021. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!