Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a fejbőröm a fejem...

Nagyon fáj a fejbőröm a fejem tetején, és +ban nagyon hullik a hajam félek nem tudom mitől lehet a fogaim nincsenek nagyon rendben nem rég húztak ki kettőt 1 meg gyokerkezelve van. Nem tudom hogy ettől lenne de akkor mért faj a fejbőröm a fejtetőn?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat és ha valaki tud valami jó sampont krémet vagy bármit ami hatékony meg köszönném ha le írná❤
2021. jan. 26. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
ha egy bizonyos helyen van kopasz foltokban hullik az gócbetegség (gyulladás a szervezetben) ha egyenletesen, akkor valami más. ha vörös is, akkor lehet, a fejbőröd gyulladt be. nekem is van egy ilyen. mit ajánlok? dörzsöld be vöröshagymával! nekem használ, már elkezdett nőni 3 hajszál a kopasz foltomnál. egyébként meg mivel nem vegyszer, nem kockázatos, hogy ront az állapotodon, olcsó is. általános tanácsok: ne használj sampont egy ideig, mert lehet alllergizálja, moss hajat csalánlével (találsz csalánt a természetben csak nagyaon kell keresni, de a hajadért megéri megtenni, nekem is bármit) vagy tojással, ami fehérjével táplálja a fejbőrt. fontos szedni elég kalciumot, pezsgőtablettában , ez felel a csontokért a köröm és hajért is, meg fogyassz minden nap fehérjét, pl, csirke, tojás! kerüld a cukrot és a fehérkenyeret!
2021. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kiprobalok mindent amit le irtal.. még 1x köszönöm hogy időt szantál és ilyen sok tanácsot írtál 🥰
2021. jan. 27. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A választ ugyan nem tudom, de ritha aranyos lehetsz kérdező, milyen kis hálás vagy! 😉😊
2021. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!