Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark fű tea és mellnöveke...

Emi :) kérdése:

Cickafark fű tea és mellnövekedés?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hete kezdtem el fogyasztani a teát és mintha nőttek volna a melleim.Ez nem az a fajta növekedés ami menstruáció előtt jelentkezik, ott még nem tart a ciklusom.Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy a cickafark fű tea ösztrogén tartalma okozta ezt?

2021. jan. 27. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
nem
2021. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Gyógyteáknak a hatása hónapok alatt érvényesül. Amúgy ha attól nőne a nők már kirámolták volna a gyógynövényboltokat.
2021. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem hallottam róla hogy a cickafark fű tea növelné a mell térfogatát, bár nagyon nem hiszek benne, hogy valóban lenne olyan hatása.

Mellmasszázsról is hallottam hogy az növeli, és van aki azt mondja hogy kamu, szóval már én se tudom hogy mi az ami növelné a mellemet (Jelen állás szeint 75B).


17L

2021. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
#3 És miért is szeretnél ennél nagyobbat? 🤷‍♂️
2021. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

ma 07:37


Mit érdekel ez téged?

Semmi közöd hozzá!

2021. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
És neked mi közöd hozzá hogy nekem mi közöm hozzá? 🤷‍♂️
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!