Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS maszturbáltam és véletlen...

SOS maszturbáltam és véletlen félre nyúltam és vérzek mint a víz folyás. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nincs meg a menstruációm, nem mehetek nő gyógyászhoz mert édes anyám megölne

Kérlek perverzek ne írkáljanak

(Már kb 2 órája történt azóta vérzek)



2021. jan. 30. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet félre nyúlni, úgy hogy ömöljön belőled a vér?
2021. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Márpedig muszáj leszek elmenni nőgyógyászhoz. Egyébként, tényleg csak kíváncsiságból, ezt hogy csináltad?
2021. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ömlik a vér és nem túlzol, mindenképp nődoki.

Anyudnak szólj, de ne mondd el neki, hogy miért, csak hogy valami gond van, vérzel, de nem menzesz.

(A dokival lehetsz őszinte, anyudnak nem fog elmondani semmit.)

Feltételezem, valami tárggyal sértetted fel, mással nemigen tudnál ilyen mértékű vérzést előidézni.


Ha a "vérzek mint a vízfolyás" szófordulat csak az ijedtségnek köszönhető, és csak annyira vérzik, mint pl egy horzsolás (gondolj arra, mikor elesel), akkor az normális is lehet, felsértetted és érzékeny helyen van, lassan áll el. Ez esetben majd magától elmúlik, a forró vizes kádazást kerüld.


De még egyszer: ha komolyabb a gond, mindenképp doki!! Akárhány éves vagy, anyukád nem lehet bent veled, az orvos pedig nem fog neki elmondani semmit. Tényleg.

2021. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!