Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha maszturbálás közben véletle...

Ha maszturbálás közben véletlenül egy körömdarab belemenne a pipilőmbe, akkor előbb utóbb kijönne onnan? 12/F

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,de érdekel...

2016. jún. 8. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte leheteten hogy belemenjen, de ha valahogy mégis akkor szerintem vizeléssel távozna
2016. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen. De ne tedd bele a körmöd. Lehet megsérülne a húgycsőved is.
2016. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

És ne használd a pipilő szót. Már 12 éves vagy.

Tényleg a golyóidat hogy hívod?

2016. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából 20/F vagyok,csak beakadt ez a gondolat,hétfőn írt fel rá gyógyszert a pszichiáterem,csak féltem bevenni! De köszi a válaszokat. Most egy darabig szedem...Amúgy sajnos mostánában gyakran voltak ilyen kényszeres gondolataim:S
2016. jún. 9. 22:07
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál? Érdekelne, hogy ilyen esetben mit írnak fel.
2016. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10mg Rexetin(antidepresszáns) és 5mg Elenium. De a Rexetintől rosszul lettem így nem szedem. Jelenleg kezd átmenni az egész depresszióba úgy érzem,félek sosem lesz normális életem :'(
2016. jún. 14. 13:18
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel az orvosodat, mondd el neki, hogy nem tudod szedni a Rexetint. Biztosan ír fel valami mást. Nagyon sokféle antidepresszáns van forgalomban, nem létezik, hogy ne találjon olyat, amit bírsz szedni és jó hatással van rád.
2016. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jobban vagyok,amúgy már többször volt nehezebb periódus az életemben így egyelőre Eleniummal is elvagyok,meg ugye 8 nap múlva érettségizek és ez az incidens emelt szintű előtt volt 4 nappal :D lehet így jön ki a stressz.
2016. jún. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!