Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart a menstruacio...

Meddig tart a menstruacio közötti idő?

Figyelt kérdés

Azt olvasom mindenhol hogy 28 nap.

Nekem van hogy 20 , van hogy 30 nap is eltelik a két menstruacio között. Másnak is ingadozik ez az időpont ?



2021. febr. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Meg tul fiatal vagy valoszinuleg, es nem allt be a ciklusod. Nem volt felvilagosito oratok?

Na mimdegy, ez egy atlag, van akinek folyamatosan 30 napos, az a lenyeg, hogy ciklikusnak, lehetoleg pontosan kiszamithatonak kell lennie, egyeb esetben nogyogyaszati problema allhat a hatterben.

2021. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg 20-40 a normális.


Egyébként én legalább 12 éve menstruálok és mindig ilyen 30-50 napra jön meg. Szerintem az ia természetes, hogy valakinek nem gépi pontosságú és nem igyanannyi napra jön meg minden hónapban. De olyat is hallottam, hogy van akinek még órára is pontosan jön meg.


Elvileg ha túl gyakori, vagy sokat kimarad, esetleg ilyen 60nap telik el, akkor kell orvoshoz fordulni. Ez neked normláis. Nem muszáj mindig ugyanannyi napnak eltelnie.

2021. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 4. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ciklus a menstruáció első napjától a következő vérzés első napjáig tart. Ez 28 nap átlagosan. Plusz-minusz egy hét még normálisnak mondható.
2021. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!