Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire szűk lenne?

Szuszi95 kérdése:

Ennyire szűk lenne?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, és már jó ideje tampont használok, azt már kitapasztaltam hogy melyik napom mikor tudok tampont használni (mert a végén már nem veérzek annyira hogy fájdalommentesen fel tudjam tenni a tampont).

Viszont eddig csak az ob minit használtam, de az kb 2 óránként tele van. Kb 2x próbáltam a normált de fájt. Úgy éreztem túl nagy még bőven az elején a hüvelyemnek.

De most a vérzésem mennyisége miatt szeretnék megint nekifutni.

Lehet hogy én nem csináltam jó technikával vagy nem is tudom. Azt olvastam hogy szüzek is tudnak normál tampont használni. De javítsatok ki ha tévedek. Emlékszem hogy fájt de úgy mintha nem férne be.Mármint hogy vastag. Bocsi de ezt nem tudom másképp leírni.

Aki elolvasta annak köszönöm!

20/L


A poénos megjegyzéseket nem kérem!



2021. febr. 4. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél egyéni, nem attól függ hogy szűz-e. Van olyan is, aki szűz de a szűzhátyája már nincs meg, ezért mondjuk könnyebben felhelyezi. Vagy alapból tágabb a hüvelye. Én hiába nem vagyok szűz évek óta,csak a mini a kényelmes..

Ha úgy érzed feszít, fáj, akkor maradj a mininél szerintem és cseréld gyakran!:)

2021. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hártyája
2021. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén azt mondom, hogy egyedi.

Én amúgy még nem hallottam olyant, hogy szűzeknek normált ajánlanak, mindenhol minit javasolnak nekik.

Én például nem is tudtam még mini ob-t sem feltenni, bárhányszor és bármelyik nap próbálkoztam. Szüzesség elvesztése után sem tudtam/tudok normál méretűt használni, mert fáj és feszít.


Szóval azt javaslom maradj a mininél.

2021. febr. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2 gyereket szültem már és a mai napig nem tudom fájdalom nélkül feltenni a normál tampont.nekem is a mini a kényelmes amit szépen feltudok helyezni.De mivel az kb nekem 1 órát bír ki vagy annyit sem mert elázok,elkeseredésemre visszatértem a betéthez.Inkább mint,hogy erőltessem a normál tampont.Fájt mikor feltettem,és fájt mikor kivettem. :(
2021. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szűzen simán használtam minit, normált is, néha szupert is, de az kifelé már kicsit fájt.


Mondjuk eleinte még a megtelt minit is kellemetlenebb volt kihúzni. Elvileg nem is kellene érezni, hogy fent van, ha fáj, akkor szerintem se használd.

2021. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!