Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelenül szedi a...

Rendszertelenül szedi a fogamzásgátlót. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
A barátnőm már megfigyeltem, hogy úgy szedi a fogamzásgátlót, hogy nem figyel arra hogy pontosan mikor szedi be. Maximum annyira, hogy minden este. Most legutóbb délután szedte be, mert elfelejtette előző este. A mai nap pedig megnéztem a gyógyszerét, és azt látom hogy a mai (csütörtöki) nem lett beszedve. Mikor ezt számonkérem rajta, azt mondja hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy nem gond ha ennyi rendszertelenség van benne, mert nagyon rég óta szedi. Én viszont úgy tudom, hogy minden nap szinte pont ugyanakkor érdemes beszedni. Lehet ebből gond? Vagy csak én reagálom túl?
2021. febr. 4. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Már bocsi, de neked mi közöd van hozzá? Még számon is kéred rajta...
2021. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj, ha nem percre pontosan veszi be, hanem csao este, egyiknap 8kor, másik nap ejfel, az mindegy. De ha napokat hagy ki, az gáz
2021. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán az a közöm, hogy ha terhes lesz, az az én gyerekem is lesz.
2021. febr. 4. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Ja, azt hittem csaj vagy, nekem úgy esett le.
2021. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem reagalod tul. Naponta max 1 orat csuszhat esetleg, de ennyi. Huzz gumit inkabb, ez igy nem lesz jo. Mar egy szem kihagyas miatt is terhes lehet.
2021. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy csúszhat max. 1 órát,nem órát nyelsz le, hanem egy tablettát. A tévinfókat nem kéne továbbterjesztenj
2021. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, hány órakor veszi be. De szép kis kapcsolat ez is, még abban sem tudtok megegyezni, hogy lekölközzön-e, vagy se...
2021. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Nem kell órára pontosan ugyanakkor szedni de kihagyni napokat akkor sem jó ötlet ha nem akarja borítani az egész havi adagot. Szerintem beszélj vele hogy állítson ébresztőt hozzá, kösse valamihez pl. fogmosás előtt vagy használj gumit. Én is nagyon régóta (11 éve) szedem és mivel este 9-11 között fekszem, ebben az intervallumban veszem be.
2021. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!