Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy megszünt a PMS...

Létezik, hogy megszünt a PMS szindrómám?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem menstruálni mindig is volt. 23 éves vagyok jelenleg az utóbbi időbe kezelve vagyok IR,PCO es pm alulműködés miatt. Terhes vitamint 3 hónapja plusz vitaminokat is szedek.Múlthónapban is volt egy szép peteérésem viszont semmi pms tünetem nem volt .Se mell fájdalom, duzzanat se ingerlékenység szó szerint semmi azt hittem meg sem fog jönni mielött el nem mentem a dokihoz hogy lát e a petefészkembe petét. Megnezte es már meg is repedt 3 napra rá meg is jött. Most is egy hét van vissza és semmi tünet! Lehetséges hogy eddig ez is közrejátszott hogy nem jött össze a baba es igy jelzett a testem hogy valami nem oke ? Es most hogy kezelve vagyok megszünt? Nagyon furcsa 12 eve éltem PMS-el és azthittem hogy ez normalis!

2021. febr. 7. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!