Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irritábilis bélszindróma...

Irritábilis bélszindróma megszüntetés/enyhítés hogyan?

Figyelt kérdés

Ti hogy élitek meg a minden napokat? A folytonos puffadás, hasmenés vagy épp székrekedés stb miatt. És légyszíves akinek már be vállt valami hogy enyhült/el múlt ez az le írhatná hogy hogyan! Miket érdemes enni, miket nem, milyen gyakran stb.

Köszi a válaszokat előre is.



2014. máj. 27. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az IBS pszichoszomatikus betegség, ez meghatározza az EREDMÉNYES kezelés lehetőségét.

https://www.youtube.com/watch?v=hOM-gfLQ5Us

2014. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első hülyeség. Szerintem nem pszichoszomatikus,nekem egy fertőzés után alakult ki,mikor egymás után háromféle antibiotikumot írtak fel...A kenyér teljes elhagyása és Immodium(napi 2) nekem eddig bevált. Próbálok gluténmentesen étkezni,hátha az áll a háttérben,bár a szövettan szerint nem,az orvos szerint viszont igen,mert a bélbolyhok el vannak halva valamitől. Szóval totális káosz,senki nem tud semmit. Ja és még valami beválik néha: acidophilus ! Ez hasznos bélbaci és iszonyúan megfingat(bocsi a kifejezésért),de utána érezhetően könnyebb a gyomromnak az emésztés...
2015. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!