Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös és erős krém folyás...

Büdös és erős krém folyás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta kínoz ez a folyás. Ez az egyik ok amiért nagyon szorongani szoktam. Félek, hogy más is érezheti a büdös folyásomat ott lent. Egyszer régen még szakiskolában amikor még nem hordtam biztonsági betétet akkor éreztem, hogy valami nincs rendben és valaki egy srác felkiáltotta, hogy "p*na szag van!" és ennyi. Akkor valahogy éreztem, hogy én lehetek az de annyira szégyenkeztem, hogy még a székemből se mertem megmozdulni. Sajnos idén volt bátorságom elmenni végre egy nőgyógyászászhoz de azt is olyan szinten, hogy a torkomban éreztem a szív dobogásomat a csendes folyosón. Megvizsgált de csak annyira, hogy szétnyitotta ott és megnézte lámpával majd megmondta, hogy ez "gombás fertőzés" és felírt valami Fluconert ami kemény 2 db kapszula volt és csak annyira segített, hogy aznap nem volt folyás de másnap megint volt. Annyira elegem van ebből és minden nap betétet kell hordanom, különben szétázok. Sokszor a testszagom miatt is félek, hogy ne legyek büdös mert ezzel is van egy kínosabb iskolás történetem ami miatt szorongok, nehogy büdös legyek és állandóan szagolgatom magam a hónaljamnál, meg ott alul. Pedig azon az egy eseten kívül nem volt ilyen nagyon. Egyedül a testszagom meg a folyás miatt szorongok ennyire, hogy félek már emberek között lenni nehogy meneküljenek előlem vagy rondán nézzenek rám. Hiába vettem erőt az orvoshoz nem segített és most kétségbe vagyok esve. Ott kb.5 perc volt az egész és nagyon kapkodott. Kínosabb volt mert férfi volt pedig nyugodtabb lettem volna ha nő az de sajnos a kórházban nincs női. Mit tegyek hogy ne szorongjak ennyire a szagom miatt és hogy elmúljon ez a folyás? Nagyon szégyellem magam ezek miatt. 23L

2021. febr. 7. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy női magánorvost, és menj el hozzá. Mivel évek óta tart, ne kísérletezz magadtól gyógyszerekkel.

Ha akarsz gyereket, ne húzd tovább az időt, mert ha teljesen rámegy a szerveidre, csúnya vége lehet.

2021. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1.Nem akarok gyereket! O_O...

amúgy köszi. magamtól nem is kisérletezek, valami krémet is adott canestent de semmit nem hatott 2 hét után sem

2021. febr. 7. 19:16
 3/27 A kérdező kommentje:
Amúgy canestent és a kúpot rendesen használtam de semmi változást nem tapasztaltam. A kúpot 1 hét múlva kellett a következőt bevenni és a krémet úgyahogy a leírásban volt, de még csak enyhűlni sem enyhült tőle, ugyanúgy viszketett és a folyás is megmaradt sajnos. Magánorvos az pénzbe kerül? A vizsgálat végén kell majd kifizetni vagy hogy van ez? Sosem voltam magán orvosnál. Magán dokik mennyire figyelnek oda jobban a betegre mint ilyen sztkban? ahol jöjjön a következő stílus megy?
2021. febr. 7. 19:34
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostanra gondoltam, hanem úgy valamikor a jövőben...

Nem fog 2 nap alatt eltűnni egy több éve fennálló fertőzés, erre készülj fel.

2021. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvos pénzbe kerül, a nőgyógyászok olyan 15-30 ezer/alkalom körül mozognak. A vizsgálat végén mondja majd, hogy mennyit kell fizetni. Általában jobban odafigyelnek, mert nekik az az érdekük, hogy visszamenjenek hozzájuk a páciensek.
2021. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4.Hát ez sajnos igaz.

Amúgy jövőben sem szeretnék gyereket mert tudom hogy nekem nem való és nem szeretem ezt ha mások megmondják hogy jövőben gondoltam akkor úgyis más lesz a dolog...hát nem igazán. Sosem kedveltem a gyerekeket. de ebben ne menjünk bele ennyire jó? Természetesen kifogom vizsgáltatni de nem azért csak hogy gyerekem legyen amit amúgy se akarok soha :D...hanem magam miatt.

de hát nem is adott több gyógyszert vissza menni hozzá meg nem szeretnék nagyon lekezelő volt igazából. Meg nagyon hadart és alig értettem amit mondott.

5.Köszii nem is vészes az ára. Igen sztks orvosoknál inkább csak a páciensek pörgetése megy ahogy láttam...meg se vizsgált és kenetet se vett bár leet azért mert épp folyt amúgy is de azt hittem ilyenkor is tudna venni kenetet nem? Hisz ott volt a baj tulajdonképpen

2021. febr. 7. 19:40
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát nemtudom, próbálj meg egy másik orvost. De az erős testszaggal együtt ez hormonbaj is lehet, azzal endokrinológust keress.
2021. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7.annyira nem erős csak félek nehogy legyen szagom.

mindig früfök meg dezodorozok de mégis félek nehogy büdös legyek, bár bárkit kérdeztem mindig nemet mondtak..

2021. febr. 7. 20:10
 9/27 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért nem szeretnél gyereket? Én is elmondom, hogy miér tnem szeretnék gyereket. Gyere privátba.
2021. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Sssaszem ***** válasza:
Félek a vérvételtől ezért nem szeretnék gyereket, meg az örökös orvoshoz járás. EÜ okok vannak, hogy miért nem szülhetek gyereket.
2021. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!