Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan nőgyógyász, aki...

Létezik olyan nőgyógyász, aki nem zaklat, hogy mikor akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Sosem hittem el, amit mások meséltek, hogy a nőgyógyász örökké kérdezgeti, hogy mikor szülnek már gyereket. De most tizenév után elmentem egyhez és tényleg kiselőadást tartott arról, hogy 40 felé közeledve álljak végre neki a gyerekprojektnek. Én sohasem akarok gyereket, de ezt nem mertem elmondani, mert a fene sem akarja, hogy bosszúból fájdalmat okozzon vagy megsértsen ott belül. De most őszintén, nincs egy rohadt nőgyógyász, aki csak a dolgát végzi és nem az ellesztőpropagandát nyomatja?
2021. febr. 7. 20:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Huszonévesen még nem zaklattak ezzel, most viszont tényleg esélytelen olyat találni, aki nem akar belemászni a magánéletembe és nem foglalkozik azzal, amihez amúgy semmi köze sincs?
2021. febr. 7. 20:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. Egyszerűen közlöd hogy nem tervezel gyereket. Ennyi.
2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, nem merem közölni, mert félek a bosszútól.

Egy ismerősöm majdnem belehalt, miután elköttette magát, mert a rohadt hentes direkt úgy csinálta. A mai világban nem lehet felvállalni, hogy nem akarsz gyereket, mert a sok idióta szerint akkor élni sincs jogod.

2021. febr. 7. 20:09
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg, hanem amit kérdeztem: Létezik olyan nőgyógyász, aki nem kérdezget?
2021. febr. 7. 20:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont h a mai vilagban lehet leginkabb felvallalni. Amugy nem a maganeleted erdekli, hanem remeli h felfogadod terhesgondozast vegzo dokinak, ami hozza a sok penzt neki. Mondd h nem aktualis a kerdes, vagy valts orvost.
2021. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Tőlem egy se kérdezett ilyet.
2021. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, 5-ös. Haha, ez eszembe sem jutott :D
2021. febr. 7. 20:19
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem a hisztid. Nyilván nem rosszindulatból kérdezi, meg elletőpropagandát nyom, hanem azért említi meg, mert a nők nagy része tényleg azt gondolja, hogy akkor szül gyereket, amikor akar. De sajnos ez nincs így, mert ott az a fránya biológia. Én bizony láttam szakrendelésen olyan 51 éves nőt, aki 3 éve nem menstruált, de közölte, hogy gyereket akar. Mikor memgondtam neki, hogy ez a hajó elúszott (nyilván nem ezekkel a szavakkal!), akkor pedig szabályosan fel volt háborodva és én voltam a szemét, aki nem akar segíteni.


Egyszerűen meg kell mondani, hogy nem szeretnék gyereket és kész. Erre az orvosok 99%-a azt fogja mondani, hogy "ja, jó, akkor rendben" és ennyi

...

2021. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez a bosszú meg kitaláció. Egy orvosnak sem érdeke kinyírni a pácienst, mert bizony ő kerülhet a bíróságra. Kicsit üldözési mániád van.
2021. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem zaklat ezzel. Sőt azzal sem, miért nem volt még párom. A problémával foglalkozik ill. elvégzi a szűrővizsgálatokat. És amellett jó szakember és aranyos.:-)

De nem is rájuk tartozik ez. Magánélet. Mint páciens jár hozzájuk az ember.

2021. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!