Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS mellett szeretnék gyereke...

Sweet clementine kérdése:

PCOS mellett szeretnék gyereket vállalni, ehhez meddőségi kivizsgálásra, és valószínűleg további orvosi segítségre lenne szükségem. Tudtok ajánlani kompetens nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Meddőségi kivizsgálásra küldött a nőgyógyászom, de tanácstalan vagyok, hogy kihez forduljak. Mindenképp olyasvalakit szeretnék, akinek van tapasztalata PCOS-sel. Lehet tb támogatott, vagy magán doki is, minden megoldás érdekel! Annyi, hogy Budapesten legyen. Előre is köszönöm szépen a javaslatokat!

2019. jún. 25. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azért jó lenne eldönteni, hogy mennyi pénzetek van rá.. ugyanis az alap 100-200 ezer Ft-tól a 1 M pluszig terjedhet egy-egy kezelés. És amikor már belevágtok valahol, nem olyan könnyű intézetet váltani.

Valamint kérdés, hogy milyen egyéb probléma áll a háttérben. Férfi oldal rendben van? Spermavizsgálaton kívül volt DNS, ROS, HBA, MAR?

Sok esetben egy intézet nem is elegendő, hanem saját szakállra kell begyűjtened a hozzáértő endokrinológust, immunológust, hematológust, genetikust - ha kell. Mivel PCOS-ed van, a legelső tuti kell.

IR ki van vizsgálva, kezelve?


Nekem PCOS, Hashimoto, nagyon enyhe IR és műtött endó mellett a BMC (Budai Meddőségi Centrum)-ba járunk, Szűcs Zoltánhoz. Valamint párom is sok értéknél határos, de még nem rossz. 3 sikertelen inszem után, most kezdtük az első lombikot. Múlt héten volt a beültetés.

2019. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dr Pusztai Zoltán szülész-nőgyógyász természetgyógyász.
2019. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Pusztaival az a nagy kérdés, ha olyan zseniális amit ő csinál, akkor miért nem csinálja még más is...
2019. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: IR-t még nem vizsgáltunk, PCOS is hálisten elég gyenge (cisztákon meg a rendszertelen cikluson kívül nincs is tünet). Tudom, hogy soktényezős a dolog, de azt se tudom, hol kezdjek neki. :/


Köszi szépen az infókat, és sok sikert Nektek!!!

2019. jún. 27. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is össz-vissz ennyi tünetem van.

IR-t és pajzsmirigy hormonokat mindenképp nézess.

Én ha most kezdeném, bejelentkeznék 3 kiválasztott intézethez első konzultációra és az ott tapasztaltak után döntenék.

2019. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!