Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan nőgyógyász, aki...

Létezik olyan nőgyógyász, aki nem zaklat, hogy mikor akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Sosem hittem el, amit mások meséltek, hogy a nőgyógyász örökké kérdezgeti, hogy mikor szülnek már gyereket. De most tizenév után elmentem egyhez és tényleg kiselőadást tartott arról, hogy 40 felé közeledve álljak végre neki a gyerekprojektnek. Én sohasem akarok gyereket, de ezt nem mertem elmondani, mert a fene sem akarja, hogy bosszúból fájdalmat okozzon vagy megsértsen ott belül. De most őszintén, nincs egy rohadt nőgyógyász, aki csak a dolgát végzi és nem az ellesztőpropagandát nyomatja?
2021. febr. 7. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
8-9-es: te orvos vagy? Mert ez a flegma stílus arra vall...
2021. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Ez a bosszú meg kitaláció. Egy orvosnak sem érdeke kinyírni a pácienst, mert bizony ő kerülhet a bíróságra. Kicsit üldözési mániád van."


aha, az ismerősöm orvosa sem került sehova, ő meg majdnem meghalt belső vérzés miatt, ami a művi meddővé tétel miatt alakult ki.

Egy orvos bíróságra? Te komolyan nem ebben a világban élsz.

2021. febr. 8. 02:32
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
11. Az hát! Egy orvos biztos itt leledzik!😃
2021. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
13-as: igazad lehet, végül is, benne lehet a pakliban ez is: annak adhatja ki magát itt bárki, akinek akarja...
2021. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Olvagass egy kicsit a műhiba és a szövődmény közötti különbségről. Attól, hogy egy műtétnek volt egy szövődménye, még nem következik az, hogy az orvos direkt, szánt szándékkal csinált valamit szarul, hogy a páciensnek ártson, ne adj isten kinyírja. Nyilván azért nem is csücsül börtönben, mert értelmes emberek tisztában vannak azzal, hogy minden beavatkozásnak lehetnek szövődményei. De ha esetleg nem lennének vele tisztában, akkor a beavatkozás előtt aláíratnak vele egy papírt, amin szépen le van írva.

De persze. Biztosan neked van igazad, és az orvos direkt szarul klippelte le vagy vágta át, hogy utána hátha élvezik a szerencsétlen, csak mert ő "elletni" akar.

2021. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elvérzik*
2021. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!