Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy jól beváló fogmzásgátló...

Egy jól beváló fogmzásgátló tablettát keresnék, akik szedtek bármilyet, vélemény?

Figyelt kérdés

Eddig Cypromixet szedtem, de a magas hormon tartalma miatt inkább másik után néznék. Orvos írta fel, mivel eléggé pattanásos és zsíros a bőröm (de attól még a barátommal kihasználom a fogamzásgátló hatását is), az orvos is mondta, hogy amint eltünteti a pattanásokat másikat kell szednem.

Valamilyen szinten laktózérzékeny is vagyok, de elvileg a laktóz-monohidrát nincs olyan hatással a szervezetemre, mivel nagyon kis mennyiségben kapok egy-egy tablettából. És mielőtt bárki elkezdené, hogy de a betegtájékoztató ezt meg azt írta, elmondanám, hogy az orvosom szerint semmi bajom nem lehet tőle, ahogy sok helyen a neten is írták, egyedül egy kicsit fel vagyok puffadva, de a gyógyszer nélkül is gyakran előfordult, ha olyat ettem, hiába vettem be tablettát, ami lebontotta a laktózt.


Akik már szedtek vagy szednek, mik voltak a tapasztalaitok, a cypromixszel vagy másik fogamzásgátlóval kapcsolatban?


17/L



2021. febr. 11. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy hogy kinek mi mert ugysem te döntöd el. Ez nem cukorka. Beszéld meg az orvosoddal
2021. febr. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztában a fogamzásgátló fajtákkal, márhogy van Jangee, Diane35 stb. Csak arra lettem volna kíváncsi, hátha van valaki akinek valamelyik nagyon jól bevált és persze orvossal megbeszélném, de ő is mondta, hogy olyat keressek, ami nekem szimpatikus és átbeszéljük. De ha semmit sem tudok neki mutatni, csak vakon követni az utasításait, akkor megint ugyanoda jutok. De tudod mit, kedves kommentelő, akkor inkább már beveszem az egészet és az lesz a legkönnyebb, úgyis csak "cukorka". Köszönöm az "értelmes" választ, sokat segített
2021. márc. 1. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az írtam hogy EZ NEM CUKORKA.
2021. márc. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömmel beszéltem, akinek az Estelle nagyon bevált. Ez egy kevés hormon tartalmú fogamzásgátló tabletta, aminek a mellékhatásai között nincsenek a pattanások, már 2 éve szedi és nagyon semmilyen mellékhatást nem érzékelt (kicsit azért meghízott, meg nőtt a melle, de ez kb. mindegyiknél benne van a pakliban).

Tegnap beszéltem az orvosommal és még örült is, hogy utána néztem a témának, hogy érdekel mit ír fel és nem csak beszedem, mert miért ne ha más orvos írta fel.

2021. márc. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!