Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fogyok folyton? 21/l...

Miért fogyok folyton? 21/l (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 21 éves vagyok kb 166 cm és mindig is vékonyka típus voltam olyan 48-50 kg ha stresszes időszak volt akkor 48. Most viszont télen 48 voltam aztán már csak 47 és mostanában 46,5. És nem is kívánok annyit ennyi mint régen. Mindig ettem sokszor keveset most annyira nem is kívánom. Ami a panaszom ezen kívül, hogy gyomromnál szoktam furcsa érzést érteni nem tudom pontosan hogy gyomorsav-e de most elkezdtem rá quamatel minit szedni és így nem érzem. Miért fogyok?

2021. febr. 12. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fogyásról van szó, nem csak a testtömeg normális ingadozásáról? Én 52 kg vagyok sok éve, de amikor rendszeresen mértem a tömegemet reggel, éhgyomorra, pisilés után, azt vettem észre, hogy napi szinten is simán ingadozik 1-1,5 kg-ot. Direkt a legjobb minősítésű, halálpontos mérleget vettem meg, amire ha ráállok hússzor, akkor hússzor dekára ugyanazt a tömeget mutatja, úgyhogy nem mérési hiba, hanem egyszerűen ingadozik a testtömegünk, úgyhogy én ilyen félkilós különbségektől még nem ijedeznék.
2021. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én ugyan így vagyok ezzel csak 3 centivel alacsonyabb vagyok nálad. Igy vagyok 43 kiló. Nekem étel intollerancia áll a hátterében és egy krónikus bélgyulladás.

Egy gasztroenterológust mindenképpen felkeresnék a helyedbe a panaszaimmal. Amúgy nem tűnik kevésnek a kaja mennyiség amit eszel szerintem átlagos.


Puffadni szoktál? Vagy milyen rendszeres a székleted (bocsi ezekért a tolakodó kérdesekért, nem kell megvalaszolnod inkább magadba tünődj el rajta)

Pl a puffadás a hasmenés vagy a sürűn jelentkező székrekedés utalhat bél panaszokra, vagy felszívódási problémákra is.

2021. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem meg 21eves kor kornyeken fejlodik a szervezet, lehet tkeveset eszel. Egyel rendesen! :)
2021. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!