Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? Folyton...

Hogyan tudnék hízni? Folyton csak fogyok lefele vagy egy súlyon maradok?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok, 49 Kilo 19 éves. Vékony voltam vilagéletemben, de most már egyre jobban idegesit, 50 alatt vagyok. Nem mozgok mar normálisan(rendszeresen) fel éve, és hát eléggé hizlaló kajákat ettem higy felhizzak, de nem sikerül. 50 55 között vagyok mindig.(persze most mar 49)

Nem vagyok testkép zavaros...

Hogy lehetne elérni hogy hizzak?

Evés után megszokott fajdulni a hasam felszívódási zavarra tippelek vagy hormonális, hogy lehet ezt megoldani?



2019. okt. 7. 09:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátló tablettát
2019. okt. 7. 09:25
 2/6 A kérdező kommentje:
19/l
2019. okt. 7. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok pizzát
2019. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérkép. Pajzsmirigy vizsgálata.
2019. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Amit a többiek írtak+kalória bázison állíts be egy kalória célt, és aszerint egyél. Akkor is, ha nem vagy éhes, ha fáj, ha nincs kedved. Lehet változtatni, csak az emberek gyengék hozzá.



Én változtattam

2019. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyenge, igenis nem megy a hízás, sajnálom hogy ezt ilyen nehéz felfogni.
2019. okt. 10. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!