Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Miért...

Miért nem fogyok? Miért kattogok folyton ezen?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt 74 kiló voltam..és azóta a két nyári szünetben összesen 10 kilót fogytam csak azzal,hogy nem ettem kenyeret,chipset,csokit és ilyeneket.

Most 64 kilósan már fogyózok 3 hete,1500 kcal alatt eszek,minden nap tornázok..nem tíz perceket..hanem 60.

Mégsem indult be a fogyás,és semmi változást nem látok magamon..:S Egész nap ezen kattogok,hogy mennyi kcalt ehetek ma,számolom a kalóriákat,és mivel nincs itthon olyan kaja,amit nyugodtan ehetnék,hogy jól lakjak vele,ezért koplalok 7-től 2-ig..aztán keresek valamit és megeszem..:s

Miért nem indul be a fogyásom??:(((


2013. febr. 26. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Iszol eleget?Ne koplalj ha leáll az anyagcsere, nem fogsz fogyni!!
2013. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennél nem hiszem,hogy lentebb állna,mert így is heti egyszer megyek wc-re..mármint nagy dolgot intézni..:s
2013. febr. 26. 14:26
 3/13 anonim ***** válasza:
pont az a baj hogy 7től 2ig semmit nem eszel...
2013. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

64 kiló vagy? hány cm? ilyen marhaságot 64 kilóról fogyókúrázni. elől deszka hátul léc. nem tudom hány éves vagy de látom most ez a hülyeség a divat a foyózás. de ügyesen csinálod ne is egyél szinte egész nap semmit hadd jöjjön az anyagcsere zavar hátha cukorbeteg leszel, ja és ha már beteg akarsz lenni akkor még jön majd a reflux is ne aggódj a túlzott gyomorsav miatt.

jó szórakozást

2013. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok beteg lenni..ez nálam afelé testképzavar..nagyon kövérnek látom magam sajnos,és ezzel küzdök már 2 éve folyamatosan..csak most már annyira elviselhetetlennek érzem magam és annyira hiábavalónak érzem a fogykúrát,ha meg sem indul a fogyás....:(

Nem akarok koplalni,de ha délelőtt megeszek reggeli után még egy szendvicset a suliba és eszek keveseket,akkor megindul már végre?:( nem sokra,max 5 kg-ra gondoltam! Egyébként 165 cm vagyok jobb napokon..:)

És 17 éves..:S

2013. febr. 26. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
3 hét elteltével nincs min kattognod. Az első 2-3 hét nekem is ilyen volt, mégis az első hónap végére megvolt a 2 kg fogyás, sőt derékban -8cm. Ne mérd magad sűrűbben egy hónapnál, mert csak frusztrációt okoz:)
2013. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ami a "WC-témád" illeti, este egyél savanyúkáposztát, retket, céklát. Nem lesz gond a "napi rutin."
2013. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hmm megfogadom ezt a savanyúkáposztás,retkes dolgot.:DDD

Én sajna naponta többször is lemérem magam,annyira ideges vagyok miatta.:s De tényleg jobb lenne ritkán mérni magam,főleg,hogy 5 nap múlva mensit várok.!!Köszönöm mindenkinek,sokat segítettetek!:)

2013. febr. 26. 18:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor már itt is a válasz a problémádra:

1. tegnap volt telihold (visszatart a szervezet)

2.Menzesz előtt: visszatart a szervezet.

Jövő hét végén mérd meg magad:)

2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszike szépen!!!:)

Teliholdkor visszatart a szervezet??

Megfogadom mindenképp.:)

2013. febr. 27. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!