Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt 2 cm növekedés...

3 hónap alatt 2 cm növekedés karba az jó? 32-ről 34cm 15évesen 2 hónap és 16 leszek. Csak fehérjeport szedek 67kg vagyok ja és 72 kg voltam amikor kondizni kezdtem nem baj az hogy folyton csak fogyok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 01:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és minden izomcsoportot edzek:

1. nap Mell

2. nap Hát

3. nap Váll-láb

4. nap Bicepsz-Tricepsz

2013. aug. 30. 01:23
 2/5 Sowilo ***** válasza:

Igen, jó. A fehérjepor nem gyógyszer, hanem élelmiszer, tehát nem szedjük, hanem esszük, használjuk, vagy hasonló.


Hogy jó-e, hogy fogysz? Ha szálkásító étrendet követsz akkor jó, ha tömegelsz, akkor nyilván nem. Remélem étrended az van.

2013. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy, jó, főleg, ha még közben zsírt is adtál le, ami igen ritka, bár kövér kezdőknél előfordul.

És szuper hogy edzel mindenre, nem úgy mint sok más kocagyúrós, de ha már van 4 nap edzésed, akkor érdemes lenne a lábnak egy külön nap. A lábnak jár egy külön nap.:)

2013. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy jön az eredmény hogy mennek le a kilók nagyon jó! Ha nincs rajtad felesleg, emelnék a kaja mennyiségén, hogy jobban nőljön a tömeged!
2013. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2013. aug. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!