Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombi Uno vélemények,...

Canesten Kombi Uno vélemények, tapasztalatok? Lehet e baj, ha téves a diagnózis és úgy használom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2021. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felboríthatja a hüvelyflórádat és még komolyabb mellékhatásokat alakíthat ki. Menj orvoshoz, ha nem ő határozta meg a diagnózist. Ha nagyon kellemetlen tüneteid vannak, akkor hívd fel mit tehetnél ideiglenesen. Ettől függetlenül sok nőnek segít, de szerintem ne kísérletezz, én 1 hónapig húztam régen, aztán az orvos megoldotta 2 nap alatt egy vényköteles készítménnyel.
2021. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem fog ártani. Ha nem használ, próbáld a Betadine-t.
2021. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, igen tudom, elég felelőtlen döntés nem orvoshoz menni, viszont így covid időszakban nem szívesen látogatok ilyen helyeket, ezért gondoltam arra, hogy megpróbálom itthon kigyógyítani magamat, de köszönöm a tanácsod!
2021. febr. 15. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as azt próbáltam eleinte, de nem látok javulást
2021. febr. 15. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már canesten, akkor a 3 napos kúra hatékonyabb. Sima canesten kombi-t vegyél inkább, ha még nem voltál gyógyszertárban.
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm a tanácsot!
2021. febr. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!