Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok NŐ nőgyógyászt...

Tudnátok NŐ nőgyógyászt ajánlani Szarvason vagy Mezőtúron? (Békés megye)

Figyelt kérdés

Kifejezetten nő nemű nőgyógyászt keresek, aki kedves és megértő - nem bunkó. Ha nem pont ezekben a városokban, de Békés megyében tudsz valakit, nyugodtan írd le azt is!

A férfiaktól mondjuk azt, félek, de ha valamelyikőjüket nagyon-nagyon szívesen ajánlanátok, azt is elolvasom!

Előre is köszönöm a segítőkészséged, a válaszra szánt időd és energiád! :)



2021. febr. 15. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a nők fájdalmasabban végzik a vizsgálatot! De nem biztos, nem tudom 😂
2021. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Erről már én is hallottam - de valljuk be, mindenki csak hallott róla. Akármikor szóbakerült, hogy nőhöz szeretnék járni, mindenki ezzel jött. Majd most kiderül egy nővel kapcsolatban milyen tapasztalataim lesznek. Szerintem ez hatalmas általánosítás.

De ha jobban fáj is (bár nem tudom mitől fája jobban, vagy hogy képzelik el az emberek a női nőgyógyászokat - kegyetlen asszonyok, akik bosszútállnak nőtársaikon? :"D), akkor is szívesebben járok nőhöz, mint férfihoz. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy... fura mentalitás, mert az orvos az orvos, de irtózom a gondolattól, hogy "idegen férfi" nyúljon hozzám. Szerintem ez idővel meg fog változni és mindegy lesz, ha majd "rutinosabb" leszek, de az az idő még nem most van. :D

2021. febr. 15. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedik egyesek azt, hogy a saját nembeli nődokik fájdalmasabban vizsgálnak.

Már csak azért is, mivel ezen a területen jóval több a férfi, mint a nő. És elég sokan panaszkodnak a gorombaságot illetően nemcsak a vizsgálatokra, hanem a kommunikációra is.

Fiatal korom óta nőhöz járok, és semmi kellemetlenségem nincs és nem volt e téren. És mindig teli volt/van a rendelőjük...

Én is idegenkedem tőle, hogy egy ismeretlen férfi "matasson ott", hiába orvos.

Szóval, fordulj nyugodtan női nőgyógyászhoz. Én szívesen ajánlanék, de pesti vagyok.

2021. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Békéscsabán a kórházban voltam egy fiatal doktornonel. Minősíthetetlen gusztustalan stílusban beszélt, fogtam magam és a vizsgálat előtt ki is jöttem, barátaim ugyanígy jártak szóval azt kerüld el. En azóta nem bekesmegyebe járok, voltam legalább három nőnél és négy férfinál eddig. Mindegyiknel volt pozitív és kevésbé pozitív tapasztalatom is, fájdalommal egyszer járt, akkor egy idős dokinal voltam, ott megfogadtam h csak középkorú dokihoz megyek.. :D de alapból eddigiek alapján férfihoz megyek sokkal inkább :)
2021. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mursi ***** válasza:
ott olyan nincsen
2021. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mezőtúrt kerüld el nagy ívben
2021. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!