Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog szólni a nőgyógyász,...

Mit fog szólni a nőgyógyász, hogy csak most megyek el vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nem éltem még nemi életet, viszont 2014 óta rendszertelen a menzeszem. Nem voltam orvosnál, mert féltem a vizsgálattól. Most összeszedtem magam és kértem időpontot, lesz ami lesz. Viszont félek, meg fogja kérdezni miért nem mentem eddig? Mit mondok, mondjam meg, hogy féltem? Ez az igazság, nem tudom mi lenne a jó válasz. Mire számítsak? Le fog szídni, amiért csak ennyi idő után mentem?
2021. febr. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, nem fog leszidni!
2021. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én 1 éve voltam először én is féltem főleg, hogy már akkor pár éve nemi életet éltem.


Elmondtam, hogy nincs és nem is volt semmi panaszom viszont eddig féltem eljönni de túl szeretnék lenni az első vizsgálaton.


Szerintem mond el te is, hogy féltél nem lesz semmi baj előtte felesleges hazudni, sőt első alkalommal jobban oda figyelnek ha tudják, hogy most mész mint ha már rutinból mennél oda.


24/N

2021. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van hozzá köze,te életed.

Egyébként meg, az a baj, hogy nem sokan mernek egy orvosnak vissza szólni,pedig lehet,sőt, kellene is!

2021. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog leszidni; semmi köze hozzá.
2021. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!