Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után, nem akar...

Fogamzásgátló után, nem akar meg jönni. Miért ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Körülbelül 2 évig szedtem fogamzásgátlót, majd abba hagytam , mert úgy döntöttünk a párommal, hogy babát szeretnénk. Ennek már 6 hónapja. Az abba hagyas után meg jött a menstruaciom, kb 3 hetes késéssel , rákövetkező hónapban is hasonlóan , de akkor nem nevezném rendes mensinek, és utána a múlt hétig semmi. Abszolút. Tehát úgy kb 3 hónapig nem volt meg. A tünetek meg voltak , éreztem a hasam a feszkot , a hátam , a cicim. Mondtam rendben, be jelentkezem nogyogyaszhoz. Jövő héten megyek , viszont most a héten “megjött” , de ez is olyan , hogy semmilyen , viszont mégis több , mint a semmi. Kérdésem az lenne, hogy akik hasonló helyzetben voltak / vannak ez normális? Orvoshoz nyilván megyek, de addig is kiváncsi lennék a tapasztalatokra / véleményekre. Terhes nem vagyok , és már a próbálkozást is felfüggesztettuk kb 2 hónapja , hogy rendeződjön végre ez.
2021. febr. 17. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, van akinek hónapokba kerül, mire helyreáll a ciklusa, másnak az első hónapban sikerül a baba.
2021. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SAMpernatural ***** válasza:
100%
Minden képp menj, és beszélj a nőgyógyásszal, és sok sikert a babához!
2021. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hónapja hagytam abba. Ezalatt az idő alatt 2x volt peteérésem... A következő hónapban meg decemberben... Azóta sem. Mensim van de az nekem is olyan semmilyen de az pedig a vékony nyálkahártya miatt van.
2021. febr. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat! Meg nyugodtam, hogy ez nem csak nálam van így. Ebben az esetben is elmenjek a dokihoz szerintetek azért lásson Ő is , vagy várjak meg vele ? Augusztus végén voltam utoljára , mikor abba hagytam a gyógyszert és hat én magan praxisba járok, ami nem túl olcsó, tehát ha nem muszáj nem mennek. Félre értés ne essék , első az egészség , nyilván !!! de ha ez nem akkora baj egyelőre , akkor meg várnék vele 😁 ha össze jön a baba megyek majd úgyis eleget 😅
2021. febr. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!