Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló cserélgetés...

Fogamzásgátló cserélgetés után nem akar visszaállni a menstruációm és pattanásos lettem. Lehet abba kellene hagynom?

Figyelt kérdés

Két évig szedtem egy fogamzásgátlót eleinte pattanásos bőr miatt, de azt fél év alatt elintézte, utána már fogamzásgátlásra kellett. Aztán váltanom kellett ami szörnyű volt, pattanások mindenhol, fájdalom,... Aztán elkezdtem szedni a régit, már három hónapja, de nem akar visszaállni a bőröm és a mensim. Útálom magam már. A tabi mentes héten nincs pattanásom, aztán elkezdem szedni és egyre rosszabb...


Vajon ha leállnék a szedéssel eltűnnének a pattanások? A bőrgyógyász vajon meg tudná mondani, vagy meg kell próbálni?


Másnak esetlg hasonló tapasztalatok, tabi csereberével??


Előre is köszönöm!!



2017. márc. 25. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, endokrinológus
2017. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt: szedés alatt pattik, szünetben semmi. Mellékhatás a tabinak, másik kell. Nekem végül a hüvelygyűrű vált be.

Egyébként ilyen gondokkal endokrinológust érdemes keresni mert lehet pcos vagy más is.

2017. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!