Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok, mit tehetnék?

Nagyon izzadok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam (deo, stift, roll):

rexona tiniknek

dove (nagyon sok)

nivea (szintén)

avon

secret

no name márka

garnier minerals (hátha segít a természetes..pff)

solutio antisudorica (elején hatott utána csípett mart, és nem hatott :S)

Mit tehetnék még? Nagyon izzadós vagyok, MINDIG.

Köszönöm szépen.


2010. aug. 17. 11:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja igen és általában csak akkor izzadok, ha megyek valahova mindegy hova, de ha elmegyek otthonról

(tudom ez kicsit arra utal, hogy nem szeretem elhagyni a biztonságos otthonom), de segítsetek valamilyen szerrel, mindegy milyen, csak használjon

köszi

2010. aug. 17. 11:43
 2/13 anonim ***** válasza:
sószappan és étrendváltás
2010. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fa rice dry
2010. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és ezt a szappant hol lehet kapni? gyógyszertár, bio bolt?:$ kb mennyi?
2010. aug. 17. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban érdeklődj valami erősebb izzadásgátló után. Én egyszer ott vettem valamilyet, de nem emlékszem már a nevére. Spray formában adták, illatmentes volt. Rá kellett fújni a bőrre, hagyni megszáradni, később pedig hintőporozni. Nekem bevált.
2010. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Certain Dry. Majdnem 5ezer forint körül van, de ha az S.A. nem hat, akkor csak ez marad, esetleg még az Exodor, az olcsó, de kb ugyanolyan mint az Antisudorica.


Mintha magamról olvastam volna. Egyébként ha valaki kioktatna, hogy ez lelki eredetű, és menj pszichiáterhez, mert csak akkor izzadsz ha elmész otthonról, akkor mondd meg, hogy van egy lány, aki végigjárta azt az utat is, és semmi haszna, ugyanis nálunk a vegetatív idegrendszer túlműködik. Nos ez olyanokért felelős, mint a vérnyomás, a szívdobogás, a légzés, a pupilla, az anyagcsere, az izzadás stb, amin ugye nem tudsz változtatni. Próbáltad már agyban eldönteni, hogy gyorsabban verjen a szíved? Nem lehet, hiába mondd bármit a sok okos. Na bocsi, hogy így elkanyarodtam a kérdéstől, de próbáltam magyarázni, mert én is nagyon el voltam/vagyok keseredve, de legalább az okát értem.

2010. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igen, igen köszi kedves utolsó

azért írtam én is, hogy tudom majd vki azt mondja h otthon izzadsz? akkor ha nem akkor stresszelsz és emiatt izzadsz, próbálj megnyugodni

de valószínűleg ha a sarki boltba megyek ami itt van kb 100m távolságban idős nénivel, valszeg nem stresszelek

mégis! óriási a folt! :(

jajj úgy elvagyok kenődve mert megörültem az S.A.-nak de nem használt :((((

2010. aug. 17. 12:08
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és légyszi ne tanácsoljátok, hogy járjak fehér trikókban, mert úgy is izzadok télen -20 fokban és nyáron +40ben is :S
2010. aug. 17. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, egy ideig nekem is marhára csípett, de kibírtam mert hatott, de aztán már nem. A certian dri valamivel jobb, de nem 100%. Mondjuk én nehéz eset vagyok.

Egyébként ördögi kör, mert ugye mi mikor tudjuk, hogy ki kell lépnünk az utcára, mégjobban rástesszelünk, és mégjobban izzadunk. Ha nem stresszelnénk akkoris izzadnánk, mert nem működik rendesen a szervezetünk, de ha izgulunk akkor mégjobban. De ki ne stresszelne, ha mindig takargatnia kellene két nagy foltot. Ha valaki észrevenné tudjuk mit gondolna. Még ha én meglátok egy-egy ilyen nagy foltot, akkor én is rosszat gondolok az illetőről, pedig pont nekem kellene megértőnek lennem. A folt nem elfogadott. Nehéz így kilépni a lakásból.

Egyébként hány éves vagy? Nekem mondták azt is, hogy kinövöm, de már 21 vagyok, és kb 13 éves korom óta van ez.

2010. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

17 vagyok és nem hinném hogy kinőném...

tisztára elvagyok keseredve most itt gyakkérdésen sok mindent olvastam... de nem tudom beválik e az S.A.-t istenítik itt nagyon, meg az exodor-t de hát az majdnem ugyan az:S mindegy azért ma veszek egyet délután :( mert nem bírom elviselni, és legszívesebben bikiniben járkálnék mindenhova :S:S:S

2010. aug. 17. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!