Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok! Mit tehetnék?

Nagyon izzadok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb.5 hónapja intenzíven sportolok. Az első egy két hónapban szinte alig izzadtam kardio közben,majd szépen lassan elkezdtem izzadni,de soha nem volt kellemetlen szaga,sőt semmilyen szaga nem volt...Viszont egy pár hete elkezdtem érezni,hogy nem csak sportolásnál,de ha csak az utcán mászkálok pillanatok alatt leizzadok és nagyon büdös hagymás-ecetszagú az izzadtságom,hiába a jó minőségű dezodorok:( Kétségbe vagyok esve...Mit tehetnék??

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, mert ezt nem a sport okozza.
2011. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.ezeket már én is olvastam,nekem ezek a válaszok nem sokat érnek. 2.Köszi!Milyen orvoshoz menjek szerinted?Bőrgyógyász?
2011. máj. 19. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

én házi készítésű dezodort használok, és azóta semmi szagom nincs. szerintem megéri :)

[link]

ez mind ilyen, nézz szét. én nagyon ajánlom, tényleg jók:)

2011. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:)
2011. máj. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!