Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok, nem tudom mi...

Nagyon izzadok, nem tudom mi lehet az oka! Mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon izzadok, ha fázom, ha melegem van... van, hogy 10 vagy több centi sugarú a folt... ezért nagyon idegesít mert nagyon látszik és így nem érzem magam szabadnak... nem vagyok izgulós, stresszes sem... így nem értem. Kipróbáltam minden dezodort, a vichy 48 órását is a gyógyszertárból, de az sem segített:( Nem tudom mit tegyek... 19 éves vagyok, lassan 20. Lány.
2009. szept. 24. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene fordulnod, belgyógyászhoz, vagyis a körzeti orvosodhoz!
2009. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon cikinek tartom, kellemetlennek... de szerintem most már el fogok menni hozzá, mert néha már a sírás kerülget ezmiatt:( És mit lehetne tenni ha vmi biológiai oka van?
2009. szept. 24. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi engem is zavar csak én még 16 vagyok. Lehet pajzsmirigy probléma. Kapsz rá gyógyszert.
2009. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom, remélem nem fog hülyének nézni:D
2009. szept. 24. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog:-)
2009. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ha valaki otthon nem izzad nincs semmiféle betegség ..de ha készülsz valahova akár suli megjelenik a folt ezt hivják koros izzadásnak -ami egyátalán nem betegség !!ez egy állapot ha magadra ismersz ebben a tanulmányban akkor patikai izzadás elleni ecsetelőt vegyél-400 Ft

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

2009. szept. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már kédezte valaki az imént, neked is leírom, amit neki is:

Próbáld ki: Solutio antisudorica izzadásgátló ecsetelő. Max. 400 forint, vény nélkül kapható. Este egy kis vattapamaccsal be kell kenni a hónaljat, viszkedhet és csíphet egy kicsit (közvetlenül szőrtelenítés után ne használd). Reggel le kell mosni, majd használd a szokásos deodat (én gélalapút használok), és egész nap egy foltod sem lesz. Nekem nyáron hetente kell használnom ezt a készítményt, télen havonta. Évekig küzdöttem a foltokkal, és ezzel a készítménnyel egy kardcsapással eltünt.

2009. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Solutio antisudorica nem vált be:S Tenyerem nagyon izzadós azt kentem vele, de az egész kézfejemet kiszárította bezzeg a tenyeremet nem:) De neked egy próbát azért megér.
2009. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! ezt az ecsetelőt kipróbálom! Remélem segít mert nagyon szégyenlem a foltjaimat, tesiórán is nagyon rossz mert átöltözök és 5 perc múlva ott van :(
2009. szept. 25. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyérre nem elég egy lötyi ott már sokal komolyabb megoldás kell de élhető szinten tartható :)
2009. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!