Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges számomra a művi...

Lehetséges számomra a művi meddővé tétel?

Figyelt kérdés

Súlyos mentális beteg vagyok és fogyatékos, le is vagyok százalékolva ezek miatt. Asperger-szindróma, plusz egyéb mentális problémák.


Rengeteget szenvedek az állapotom miatt is, plusz amiatt is ahogy az állapotom miatt nézem a dolgokat, ahogy tekintek a világra és nem szeretnék gyereket. Az összes felmenőmnek van valami mentális zűrje.


Soha az életben nem volt bennem vágy arra hogy gyerekem legyen, ha a közelemben van egy kisgyerek vagy egy kisállat, nem tudok vele mit kezdeni. A fiziológiai igényeit természetesen ellátom de érzelmileg nem tudok neki semmit sem nyújtani, és jobb szeretem ha ott sincs! 25 éves vagyok most, soha, semelyik életkorban nem éreztem úgy hogy akarok gyereket, most hogy már érettebb vagyok sem érzem úgy. 28, 30, 40, 45 évesen sem fogom így gondolni.


Szerintem már én is jobban jártam volna ha a szüleim ezt a módszert alkalmazzák, de általam biztos hogy nem fog még egy hibás ember létrejönni. Valakinek való a gyerek, jó anya tud lenni azt támogatom de én rólam ez nem mondható el.


Úgy hallottam hogy nálunk nagyon macerás 40 éves kor meg 3 gyerek kell hozzá, viszont szívesen utaznék külföldre is, Szlovákiába, Ausztriába, pénz is lenne majd rá. :)


Ott mindenképp megcsinálják?


Illetve nálunk van egy olyan kiskapu hogy egészségügyi indok. Lehet hogy a bajom ebbe beletartozik? Bár kevés esélyt látok rá, de azért kíváncsi lennék erre is.


Külföldön mennyibe szokott ez kerülni (magyar forintba átszámítva)?


Unatkozók, trollok, ősanyák kíméljenek. Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni.


25/n



2021. febr. 20. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Magyarországon gyakorlatilag alig van esélyed. Azért kérdezd meg a nőgyógyászodat, hátha lát valami reményt.
2021. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon járok nőgyógyászhoz de azért majd megkérdezek egyet.
2021. febr. 20. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
A fogamzásgátló nem opció?
2021. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebben szedtem és rosszul voltam tőle + az elköttetés jóval biztosabb.
2021. febr. 20. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a fent leírt esetben nem végezhető el a művi meddővé tétel. Sajnos ez van.
2021. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátert és a nőgyógyászt hozd össze. Amennyiben össze tudnak kalapálni egy olyan szakvéleményt, hogy neked másfajta védekezés nem opció (pl. állapotod miatt rendszeresen elfelejted bevenni, stb) akkor simán megcsinálják. Ehhez persze olyan dokik kellenek, akik meg is akarják oldani ezt a problémát, nem pedig csak tessék-lássék.
2021. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma 11:30 köszönöm, jók az ötleteid.:) jó vagyok az ilyesmiben
2021. febr. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!