Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sterilizáltattam magam. Azóta...

Sterilizáltattam magam. Azóta folyamatos rosszulléteim vannak. Van valaki, aki hasonló cipőben jár? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod mit mondott mikor visszamentél hozzá?
2018. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, a műtét nem okozhatja. Viszont sokat olvastam utána, miszerint ilyenkor a petefészek vérellátása csökken, így a működésben is zavar áll be. Nekem nem csak elkötötték, hanem a tubákat is kiszedték.
2018. ápr. 26. 22:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem magam, mint mikor terhes voltam.
2018. ápr. 26. 22:12
 4/12 A kérdező kommentje:
A bőröm is azóta mindig pattanásos ( arc, mellkas, hát )
2018. ápr. 26. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

"Ugye nem is volt olyan rossz gumiban dugni.." Ehhez aztán marhára semmi közöd nincs.


Kedves kérdező! Jó lenne ha másik orvossal is megnézetnéd magad, mert az olyan szavára, aki csak legyint a tüneteidre, nem lehet adni. Nem fogja beismerni ha hibázott.

2018. ápr. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam már másik orvosnál is, de ugyanazt állítja. Pedig csak ha a józan paraszti észre hagyatkozom, akkor is egyértelmű, hogy a műtét változást eredményezett a testemben. Sajnos erről senki nem tájékoztatott, így bele sem gondoltam a következményekbe. Olvastam olyanról, akinél műtét után bekövetkezett a klimax, pedig nem volt még abban a korban.
2018. ápr. 27. 07:45
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy lelki oka van?
2018. ápr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szabályos elvégzés esetén nem lehet köze hozzá, még tubák kiszedése esetén sem (nekem is kiszedték egy szakaszát). A vérellátás döntő hányadát adó arteria ovarica ugyanis a hasüregi nagyerek felől érkezik, és kap még a méh felől a ramus ovaricus arteriae uterinén keresztül, de az is más irányból érkezik, mint amit a metszés érint. A petevezető kimetszése a vérkeringés csupán töredékét érinti.

Sőt, még műhiba esetén is szinte kizártnak tartom (annak ellenére, hogy pl. minimális eséllyel, de vérrög is kialakulhat), kicsi az esély ugyanis, hogy MINDKÉT oldalon elbarmolják a vérellátást, márpedig ha egy oldalon működik, teljesen gond nélkül megtartja a hormonális egyensúlyt egy petefészek működése is.

Keress egy másik dokit.

2018. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Nem életszerű, hogy bármi köze legyen a sterilizációnak a tüneteidhez.
2018. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2018. ápr. 29. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!