Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok olyan nőgyógyászt...

Ajánlanátok olyan nőgyógyászt Budapesten belül aki nem flegma, illedelmes és odafigyel hogy ne legyen kellemetlen/rossz élmény a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Leginkább azért szeretném az első nőgyógyászati élményemet így letudni, mert nem sikerült a nemiszervi behatolás, magamnak kellemetlen ott nyúlkálni, és minél előbb szeretnék tenni ez ellen. Lehetőleg olyan személyt írjatok akinél már voltatok Vagy hasonló cipőben jártok és segített.

Olyan szakembert szeretnék etéren keresni aki megértő és szemérmes, lehet vele normálisan beszélgetni erről (lehet akár sztk, és magán is, jelenleg ez a legkevesebb nekem)



2021. febr. 23. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Mi az a "nemiszervi behatolás"? Nem tudtad feldugni az ujjad, mert tart a szűzhártya? Vagy mivel próbáltad? Partnereddel nem ment a dolog? Ne pontozzatok le, tényleg nem értem mire gondol.
2021. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

1

Nem tudták megbaszni.

A legtöbb nőgyógyász ilyen.

Nem lehet hogy a pasi volt erőtlen, nagy ügyetlen, vagy nem volt kellő előjàték?

2021. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
És most egy gátmetszésre mész? Hidd el felesleges. Keress olyan pasit akivel nem fáj a szex
2021. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
A nőorvosok éppen olyanok, amit elvársz. Éhenhalna az, aki nem olyan. Biztos vagyok benne, hogy a problémád valami banális dolog, amit el fog magyarázni, és megnyugtat.
2021. febr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, nekem vulvodyniám van, a párommal 8 éve nem sikerül a behatolás, már mindennel próbálkoztunk.. az orvosok szerint "van, akinek rendbejon, van, akinek nem..."
2021. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy a párom ujjal be tud hatolni (2vel néha de az kellemetlenebb) de a nemiszervével nem :)
2021. febr. 25. 11:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Mar tobb mint 1 eve próbálkozunk es ugy erzem mintha par centi utan lenne ott egy fal ami megakadályozza a behatolast. Ezzel van a problemam
2021. febr. 25. 11:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan borzasztóan faj es mindig abbahagyjuk. Meg sosem sikerult behatolni teljesen
2021. febr. 25. 11:09
 9/12 A kérdező kommentje:
3-as, senki nem mondta hogy gatmetszesre megyek, olvasd ujra a kerdest
2021. febr. 25. 11:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9-es épp azért kérdeztem, mert csak utólag adtál információt hogy mi bajod van. Nem kell lehurrogni, olvastam a kérdést miután írtam én is egyet. Ráadásul nagyon bántó stílus, hogy azt hiszed én nem értelmeztem, mikor te nem vetted észre a kérdőjelet
2021. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!