Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz....

Félek elmenni nőgyógyászhoz. Hogyan tudnál legyőzni a félelmem?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy mit fog csinálni , stb , de nagyon félek így is.

Tisztában vagyok azzal ,hogy "csak kellemetlen , meg sokszor látott nőt ". Tudnátok valami tanácsot adni ,hogy ne pánikoljak ennyire?



2018. okt. 11. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2018. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20
2018. okt. 11. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mással, és ne is az orvossal foglalkozz, hogy mennyi nőt látott. Csak magaddal! Ha neked jobb lenne, akkor keress nőt.
2018. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor sem lenne sokkal könnyebb.
2018. okt. 11. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell félni. A saját érdekedben mész.
2018. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
te 20 éves vagy és 1. fosol az orvostól, 2. sose látott még nőgyógyász?? lol hát remélem dugni nem dugsz legalább mert egyértelműen infantilis vagy még hozzá. wcre ki mersz menni már egyedül vagy fogják a kezed? ha nem dugsz és nincs panaszod akkor teljesen felesleges elmenned. persze a rákszűrés ugye nem ártana mert amikor azt észreveszed akkor már ált. késő, de ugye fosol a doktorbácsitól szóval gondolom az a prioritás, úgyhogy ne menj el. végül is lehet nem lesz semmi bajod. vagy lehet lesz. ha úgy lenne majd elmondhatod az ismerőseidnek hogy hogy "hát izé azért nem voltam orvosnál mert féééttem :"CC"
2018. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
76%
Van két kedves ismerősöm, akit rábeszéltem. Az egyik 26, a másik 37 éves nő és nem voltak még. A 26 évesnek mondták is, hogy jó, hogy elment, mert baja volt. Mindenképp el kell menni. Próbálj úgy állni hozzá, hogy ha ennek vége és megtudod, hogy minden rendben, akkor majd kötelezően mész évente a rákszűrésre és ennyi. Utána mindig könnyebb lesz. Az orvosok mindig igyekeznek úgy tenni, mintha legalábbis a torkodat néznék meg. Nem hoznak kellemetlen helyzetbe sem. Vegyél fel egy hosszabb felsőt, tunikát. Így, ha alulról le kell vetkőzni, legalább oldalról senki nem lát oda vagy az asszisztens sem egyből azt látja.
2018. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Gondolj arra, hogy neked van szükséged rá, és nem fog semmi olyat csinálni, amit nem akarsz. Hiszen különben oda se mennél.

Vagy menj el a félelmeiddel együtt, végül is nem követelmény, hogy ne féljél. Utólag úgyis tudni fogod, hogy nem történt semmi rossz.

2018. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! ^_^
2018. okt. 12. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

SAJNOS HOZNAK KELLEMETLEN HELYZETBE. Persze nem mindegyik!

Én női dokit javasolnék, az azért elviselhetőbb.

2018. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!