Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek nem kellemetlen a...

Nektek nem kellemetlen a nőgyógyászati vizsgálat, ha az orvos nagyon jóképű?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább legyen idős és csúnya, egy jól kinézőnél irtó kellemetlen az egész.
2019. márc. 30. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem kellemetlen, mert nem férfiként nézek rá, hanem betegként, és ő sem nőként néz rám,hanem a betege vagyok.

Gond ha valaki egy nőgyógyászaton azon agyal, hogy a jóképű nőgyógyásza turkál benne..

2019. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elírtam. Nem férfiként nézem, hanem orvosnak..
2019. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem,sőt
2019. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

#1: Ne már, miért lenne gond, ha valaki ettől kellemetlenül érzi magát? Teljesen természetes!


Legalábbis én úgy érzem, rosszul nézek ki, és tudom, hogy egy fiatal, jóképű ember ezt látja, és elvileg magasról tesz rá, mert orvos, de mondjuk csak elvileg. Az orvosi egyetemen nem változtatják biorobottá a hallgatókat. Egy fiatal orvos még nincs belefasulva a munkájába. Simán gondolhatja rólam, hogy "fú b...ki, de ronda egy csaj ez". Egy idős, ronda nőgyógyászról ezt kevésbé feltételezném.


(És amúgy szerintem a pasik is furán éreznék magunkat egy csinos, fiatal urológus nőnél, és nem, nemcsak a "perverz disznók".)

2019. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem pont fordítva. Öreg,csúnya dokihoz nagyon nehezen megyek be vizsgálatra,csak akkor,ha "életbevágó".

Jóképű dokinál el tudok lazulni,és 2 perc az egész.

Van férjem,nem izgulok rá a dokira,de ez akkor is így működik nálam.

2019. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is van női dokim.
2019. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen az így is, úgy is.
2019. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4.-el teljesen egyetértek.
2019. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Miért vagyok 0%?? Mert nem szeretem,ha öreg,csúnya,stb orvos matat bennem?? Hadd döntsem már el!!.....

Hisz az a lényeg,hogy ne legyen kellemetlen a vizsgálat számomra,nem?

2019. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De, nekem is kellemetlen. Egyszer életbevágó volt a dolog nálam és elmentem Sztk-ba, nem tudtam ki rendel, erre bemegyek és egy egy fiatal, jóképű doki volt. 😃 Én eleve félénk természet vagyok akkor is, ha van rajtam ruha, nem hogy nélküle.
2019. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!