Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heges,pattanásos hát? Mi a...

Heges,pattanásos hát? Mi a legjobb módja hogy kitisztuljon?

Figyelt kérdés
Régebben semmi nem volt a hátamon, de 16 éves koromban nagyon elkezdett pattanásos lenni. Azóta sok heg és további pattanások hadai jelentek meg.. Mit lehetne ellenük tenni? Boltokban kapható valamiféle börradír ilyen problémákra?

2021. febr. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyász
2021. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A borradir nem jó rá de a retinolos készítmények pattanások és heghalvanyitasra is jók 😊
2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem a bőrgyógyász sem segített. Adott valami ecsetelőt,(ami egyébként nem használt), de látszott rajta, hogy tesz rá, mi van velem. Nem ítélt meg fizetőképes páciensnek annak ellenére, hogy kifizettem a magánrendelés 9000 Ft-os vizitdíját. (5 éve)

Elengedtem a kérdést, úgysem látom túl sokszor a hátam. :D Szerencsére ahogy rendeződött a hormonháztartásom, kevesebb pattanást lett a hátamon. A csoki és chips az, amit kerülnöm kell és akkor egészen szép a bőröm.

A hegekre léteznek különböző bőrkezelések, de elég drágák - ezeket inkább csak arcon szokták alkalmazni.

2021. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző előtti vagyok

A retinol nem annyira drága nem fájdalmas természetes folyamatot gyorsit fel és kuraszeruen alkalmazva eredményes szerintem meger egy próbát

2021. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer
2021. febr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!