Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése fizikai...

Menstruáció késése fizikai munka miatt?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdtem el dolgozni. Csomagolnom kell, néha könnyebb dolgokat, néha nehezebbeket, amikkel hajolgatnom is kell.


"Hirtelen" jött fizikai mozgás miatt késhet a menstruáció?



2021. febr. 26. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem logikusan belegondolva, attól pont előbb jön meg. De persze mindenkinek más a teste, szóval lehetséges.

Egyébként nagyon sok minden befolyásolhatja, attól kezdve hogy mit ettél, egészen a lelki állapotodig

2021. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet jobb lenne ha kicsit számolgatnál és inkább csinálnál egy tesztet és/vagy dokihoz mennél😅
2021. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Durva fizikai munkának lehet a következménye, de amit te csinálsz, az nem durva fizikai munka.
2021. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy stresszes a munkától?

Nekem stresszesebb időszakban akár 1 hetet is szokott késni.

2021. febr. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Tesztet nem érdemes csinálnom🤣

20 év alatt nem feküdtem le senkivel xd

11 napot késett, annyira még nem vészes, mert úgy emlékeztem, hogy már 3 hete késik.


Dokinál egyszer voltam, de ahogy az első két mondatban írtam, az miatt csak UH-t csinált.


#3 igen, tudom, nem nehéz munka, inkább szokatlan, mert nemrég kerültem ki suliból és ott nem kellett ennyit emelgetnem, hajolgatnom. Mondjuk a raklapok se könnyűek, meg a teli ládák sem.


#4 hát nem érzem annyira stresszesnek. Néha azért idegeskedek, mert nem vagyok elsőre az a nyílt ember, ezért félek, hogy mit szólnak hozzám az emberek.



Az a gond, hogy amikor először megjött voltak ennél hosszabb kimaradás ok, ezért nem izgulok rajta. Megvárom a márciust, aztán ha addig se lesz semmi, muszáj lesz mennem dokihoz.

2021. febr. 27. 04:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2021. febr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, csak ki kellett írnom a kérdést🤣 már tárgytalan


#6 hát ha lenne kitől🤣☹️

2021. febr. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!