Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az éjszakai munka mennyire...

Az éjszakai munka mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemrég kezdtem el dolgozni, ahol van éjszakai műszak is. Ezzel alapjábavéve nem lenne problemám, de olyanokat hallottam, hogy ártalmas az egészségnek az éjszakázás, különösen a hormonszintet. Nemrég lett diagnosztizálva, hogy Pco-s a petefészkem mert a menstruációm nem rendszeres, 50napos ciklusaim vannak 4-5 hónapja. Ezeket összevetve, szerintetek mennyire ártalmas az éjszakázas, vagy nem romlana tovább a szervezetem?

2018. aug. 7. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idővel rááll a szervezet. Azaz megszokható. Nem erre van kitalálva az emberi szervezet, fáradtabb leszel. Az, hogy mennyire károsnem igazan skálázható. Emberenkėnt változó.
2018. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért az elég fontos,h kitől hallottad, és h ő hannan veszi, mert a brit tudósok megállapították, h a 8 óránál, csak egy fél órával kevesebb alvás is ön és közveszélyes lehet, ami valljuk be egy baromság. :D
2018. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!